| bogdan1004 a întrebat:

Vreau sa imi dati niste sfaturi:Am demisionat din armata pentru ca am iubita(nu asta e problema)si ma duc acum pe drumul ccriminalisticii-am facut bine ca am demisionat din armata? Sa stau aici in Romania sau sa ma duc in America ca sa fiu criminalist(C. S. I). va rog sfaturi

4 răspunsuri:
| Razvanel93 a răspuns:

Pai in America, cu siguranta vei castiga multi mai bine si vei trai bine cu iubita ta happy

| casmaua a răspuns:

Tu ai 14 ani intrebi lumea la cati ani sa te apuci de fumat si crezi ca in america se pleaca asa usor? Iti trebuie viza si aia nu o obtii asa usor.Si apropo din armata nu demisioneziwinking

| bogdan1004 explică (pentru casmaua):

Ba fata/baiatule tu ssti ca eu poate nu am 14 ani? si daca as avea cce problema te impute pe tine? nu poti dormi de grija altuia? Ba macar nu te mai baga in seama ...Nu inteleg "prostii"care fara nestiintza de cauza se baga ca prostii in seama

| casmaua a răspuns:

Prietene "criminalist" inainte sa publici o astfel de intrebare stergeti restul intrebarilor(daca este posibil). Sincer intrebarea ta ma amuzat.Si te asigur ca tu chiar daca ai fi fost in armata iti dadeai si singur seama ca criminalistii necesita facultati grele pentru capul tau si cei de la C.S.I. nu o sa te angajezelaughing)