| catthshshshs a întrebat:

Vreau sa imi fac un card bancar ca imi trebuie pentru bursa de la facultate... Ce banca ma sfatuiti sa aleg?big grin

Răspuns Câştigător
| Irina a răspuns:

La ING, mergi cu buletinul si carnetul de student ca sa iti deschida un cont fara comisioane. Primesti dobanda, chiar daca e un cont curent, la fel ca la un depozit si ce mi-a mai placut mie este ca iti pot activa gratuit serviciul de Internet Banking.

3 răspunsuri:
| thehope a răspuns:

La BRD stiam ca aplica comisioane mari, insa daca esti din Iasi la AICuza astia prefera BRD-ul, pentru ca aia e banca cu care ei lucreaza...totusi poti sa iti faci la ING, sau la BT cum am avut eu.astea sunt bancile care aplica comisionul cel mai mic.

| cretzufinish a răspuns:

ING card student

| ionut1980 a răspuns:

Bcr, brd, ing