| Roxy_6389 a întrebat:

Vreau sa imi spuneti si mie povestile voastre de dragoste. Cea mai frumoasa poveste fundita.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mi-am gasit dragostea intr-un morman de fiare si fire, acumulatori si lichide. Daca muierile nu sant in stare sa aprecieze un om sanatos si cinstit atunci un autotren stie sa pretuiasca soferul pe care il conduce oferindui experiente conducand, facand bani si la tras pe dreapta laughing, acum s-a suparat pe mine din cauza ca nu e servici si m-a parasit dar va fi bine mai incolo.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

A fost odată o fetiță frumoasă pe care o chema Roxy.

| Rakanishuu a răspuns:

[.] Şi au trăit fericiţi până la adânci bătrâneţi. Sfârşiiit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am asa ceva.