| anonim_4396 a întrebat:

Salut big grin. Deci vreau sa imi spuneti povestile voastre de dragoste, dar care s-au terminat urat. Cat de dezamagiti ati fost? Ce simtiti acum? Fundaaaaa mare la cea mai trista poveste! love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu uneori ci sigur te va rani.Important este sa stii cind sa iti pui ambitia, Si nu ai de unde sa stii, si crezi ca tot ce faci si ce gindesti este drept.Si constati dupa ani sa zeci de ani, fie ca ai gresit, fie ca ai luptat in zadar.Si iarasi spun ca nu este bine sa iti pui ambitia cu soarta.Dar putini stiu sau inteleg ce este soarta.

20 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Singuratate,pustietate,lipsa de speranta.

| AngelGirl5 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam astea sunt "simptomele" dupa happy.

Dar vreau sa-mi zici prin ce-ai trecut.
In felul asta te si descarci putin.
Astept sa scrii daca vrei! happy

| anonim_4396 explică (pentru AngelGirl5):

Mi-ar lua timp mult Si nu cred ca exista atita spatiu; si nu as rezolva nimic. Uneori, soarta este potrivnica si cind iti pui ambitia cu ea, ai o singura sansa:sa cazi in ce am spus mai devreme.

| hippy16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate asta e si greseala mea in momentul asta. sunt mult prea ambitioasa. nu stiu ce sa zic. poate ambitia uneori te poate rani...

| anonim_4396 explică (pentru hippy16):

Nu uneori ci sigur te va rani.Important este sa stii cind sa iti pui ambitia, Si nu ai de unde sa stii, si crezi ca tot ce faci si ce gindesti este drept.Si constati dupa ani sa zeci de ani, fie ca ai gresit, fie ca ai luptat in zadar.Si iarasi spun ca nu este bine sa iti pui ambitia cu soarta.Dar putini stiu sau inteleg ce este soarta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cat de trista era povestea mea doar ca s-a intamplat asa fara sa-mi dau seama cand am spus baiatului tot ce aveam p suflet k nu vorbea cu mine de cateva zile si trebuia sa-i dau eu vreun seamn k s vbeasca k mine adica inainte era ft apropiat si dupa nu prea...iar el dandu-mi papucii pentru ca daca nu-mi convenea sa-mi caut p altul si chiar atunci mi-am dat seama k tineam din ce in ce mai mult la el atunci cand era prea tarziu ce-am simtit dupa singuratate. aveam nevoie de un baiat care sa ma imbratiseze si cateva luni de zile nu am gasit baiatul potrivit incepeam si cu visele fara ca sa ma mai gandesc la el si de la vise iar imi readuceam aminte de el si nu aveam nicio scapare pana cand sa reintors la mine si a vazut ce a pirdut desi ziua cand ne-am mai dat o sansa in gandul meu aveam asa zis...acum ori niciodata ori te intorci la mine ori ma dau batuta ca eu nu mai am nicio speranta si chiar in ziua aia s-a intors l mine eu una cred ca putem avea si sfarsituri frumilove struck

| ByByLoVe a răspuns:

Bunahappy Povestea mea a inceput acum 4 ani, la inceput a fost o simpla amicitie de abia ne salutam dar il adoram pe respectivul baiat. Nu stiu daca si el simtea ce simteam eu...era dragostea mea de copil, apoi sentimentul meu de iubire fata de el incepuse sa se aprofundeze iar el devene din ce in ce mai frumos si mai interesat de mine pe zi ce trecea(e in clasa cu mine) avea numerul meu si mereu vorbeam cu el imi trimitea":X,:*" mereu iar eu credeam ca se poate infiripa ceva! Apoi o prietena extrem de apropiata de mine i-a spus tot ce simteam eu pentru el(si ei ii placea) Apoi el a inceput sa ma evite, sa faca misto si sa trimita pe mess mesaje in care imi spunea ca ma iubeste iar suferinta mea luasera radacini! Prietenii lui imi puneau mereu tot felul de intrebari cum ar fi:daca il mai iubesc si tot asa! Simteam ca mor de rusine si de remuscari ca nu i-am spus eu ceea ce simteam pentru el.Acum de curand incepusem sa jucam adevar sau provocare iar eu primeam tot felul de provocari in care trebuia sa il sarut sau mai stiu eu ce! Eram fericita dar totusi trista.Prietenii mei mereu incercau sa imi ridice moralul dar eu tot ma gandeam la el.Ma culcam plangand si ma trezeam plangand(nu avea rost nu era capatul lumii dar ma simteam vinovata pentru ceva ce nu am facut eu)Parintii mei sunt despartiti iar mama s, matusa si bunica mea(persoanele la care tin cel mai mult sunt in strainatate). Eram singura si imi venea sa mor! Dar a trecut.Nu e o poveste de dragoste... e o poveste trista pentru mine! Te pup :*

| AngelGirl5 a răspuns (pentru ByByLoVe):

Chiar ca e trista... pacat... asa's prietenii.

:*:*

| ByByLoVe a răspuns (pentru AngelGirl5):

Da te tradeaza atunci cand te increzi cel mai mult in ei...asta e viata happy Acum nu as putea da timpul inapoi.Tu ce poveste ai?(poveste trista)

| AngelGirl5 a răspuns (pentru ByByLoVe):

Paiii dupa parerea mea, foarte trista!
E destul de mult de scris, asa ca daca vrei sa schimbam pareri, lasa-mi id-ul tau pe privat big grin :*

| ByByLoVe a răspuns (pentru AngelGirl5):

Nu pot sa trimit mesaje pe pv fiindca sunt junior

| ByByLoVe a răspuns (pentru AngelGirl5):

Id meu e :bianca_andreia1998

| AngelGirl5 a răspuns (pentru ByByLoVe):

Ohhh. mda... si eu laughing big grin

| ByByLoVe a răspuns (pentru AngelGirl5):

happyTu esti Huba buba

| ByByLoVe a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca ma bagase si la ignore acel baiat...dar acum e putin mai dragastos adica m-a sunat de ziua mea si se baga in seama cu mine...

| partyyy a răspuns:

Id-ul meu e maria.zrn te puppp:*

| anonim_4396 explică (pentru partyyy):

Am incercat id-ul dar nu este corect

| partyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Mariazrn*

| partyyy a răspuns:

Id-ul meu e maria.zrn te puppplove struck

| partyyy a răspuns:

Mariazrn *

| anonim_4396 explică (pentru partyyy):

Ok