| Roxy_6389 a întrebat:

Imi spuneti si mie povestile voastre de dragoste? Cea mai frumoasa poveste fundita :* Vreau sa fie cat mai lungi.

1 răspuns:
| BlueViP a răspuns:

Hey. Am sa iti spun povestea dintre mine si actualul mei iubit. Am iesit de la teatru si nu voiam sa ma duc acasa, asa ca m-a sunat o prietena ca e la mall si am zis sa vina dupa mine ea(B) si cu iubitul ei(A). Am mers c totii si el vorbea la telefon undeva in spatele mesei din mall si a zis ca m-a vazut in oglinda. Am vut sa ma pun pe scaunul lui(E) dar A mi-a spus ca acolo sta el, apoi pe scaunul lui B dar s-a pus ea. In final am luat locul lui A si saracul a trebuit sa isi ia alt scaun. S-a intors E la masa si am facut cunostinta. Purta ochelari de soare. Mi-a zis sa schimb locul cu B ca sa stea ea langa A, ca pretext ca sa ajung langa el. Am vorbit ce am vorbit si m-a tras cu scaunul mai aproape si mi-a zis "Hai mai aproape ca nu te mananc". El statea cu cotul pe masa si vorbea ce vorbea dar se vedea clar ca se uita la mine. Am jucat adevar sau provocare si dupa un timp A m-a intrebat daca il plac pe E si am zis ca nu. A venit vorba ca imi plac ursuletii de plus si E mi-a spus ca o sa imi cumpere unul. Apoi B l-a provocat pe E sa ma sarute. A fost un sarut foarte scurt pe buze. Mi-a cerut numarul de telefon si am vorbit mult prin sms si chiar in ziua aceea m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el. L-am amanat pana a doua zi cand am acceptat. A 3-a zi a venit la mine cu ursuletul si ma tinea mereu de mana ma saruta si ma tinea in brate cat mai aproape de el. El trebuia sa plece in Italia, dar a renuntat pentru ca m-a cunoscut pe mine. Era genul de golan cum mi-au spus toti, dar de cand e cu mine a renuntat sa mai stea pe afara cu baietii merge l munca, la mine si doarme la el acasa. Din ziua aceea a venit aproape zilnic la mine, imi taia mancarea in farfurie, cand ieseam pe afara ma imbraca el cu paltonul si are grija de mine ca de un copil. Imi spune zilnic ca ma iubeste si cat sunt de importanta pentru el. Acum suntem impreuna de aproape 8 luni, in care au mai fost si certuri care nu durau mai mult de jumatate de ora, o ora cel mult. Acum avem un plan de viitor pe care avem de gand sa il implinim.