| Vlad132 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un site cu domeniu. ro sa cumpar webhosting si domeniu dar vreau sa stiu daca pot scoate bani dupa urma acelui site ceva cu joculete gen miniclip sau cocalari

1 răspuns:
| virusz a răspuns:

In primul rand singur nu faci nimic.Stii php, html, java ceva? Daca nu nici sa nu te gandesti sa te apuci de asa ceva+ca siteuri cu jocuri online sunt destule si pentru un site gen cocalari iti trebuie comunitate mare pentru a primi ponturi. Dami un pm daca vrei sa stii mai multe.