| Giulia96 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un tatuaj pe degetul inelar. Mai exact vreau sa-mi scriu ceva. Ma puteti ajuta cu niste idei? Multumesc.:*

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Sfatul meu este sa nu t-il faci.
Spun asta din mai multe motive, nu esti sigura ce vrei, daca ai stii ce vrei nu ai mai intreba.
Iar al 2 lea motiv este ca se va sterge in scurt timp.
Uite la ce ma refeream http://postimg.org/image/m65zyc5cz/

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu ti-l faci! Pe bune, din intrebarea ta rezulta ca iti faci tatuajul DOAR din dorinta de a avea unul.

| PedoBarbie a răspuns:

Scrie: Love wins.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Ai aici niște idei:
http://weheartit.com/......ch/entries
Eu te sfătuiesc să alegi ceva ce te reprezintă. ceva care mereu ți-ar aduce aminte de ceva frumos.
Ai grijă unde îți faci tatuajul pentru a nu lua diferite boli, în caz că produsele folosite nu sunt sterilizate. Dacă ai dubii, cere-i tatuatorului să le dezinfecteze în fața ta.
O zi plăcută și o alegere înțeleaptă!

| Giulia96 explică:

Va multumesc mult de tot! O sa ma gandesc foarte bine daca vreau sa decurg la asta.