| denisa2003 a întrebat:

Vreau sa va intreb, voi ati simtit vreodata ca nu mai puteti continua,ca viata e foarte grea? Eu da mereu cand ma imbolnavesc ma simt cazuta de pamant! Nu-mi da pace acest lucru! Deci intrebarea mea este urmatoarea, v-ati simtit doborati? sad, dau fundita P.S. Scuze categoria!

6 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Trebuie sa constientizezi perioada de boala ca pe o scurta pauza.Deprimarea iti prelungeste aceasta stare, asa ca in acele momente trebuie sa te concentrezi asupra a ceea ce ai de facut dupa.

| denisa2003 explică (pentru Danut_Popa_1961):

Mi-am facut deja planuri ce voi face dupa!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Esti bine? Fie ca acest an sa nu mai ai probleme.

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Da,de fiecare data cand sunt bolnav

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Si eu simt la fel cand sunt bolnav.

| Kozbinski a răspuns:

Am avut o perioada perioada destul lunga un an si ceva,in care am avut o stare de depresie severa permanenta,din care nu mai puteam iesii, devenind la un moment dat atat de accentuata incat am incetat sa ma vorbesc cu cineva, devenind inchis in mine si antisocial, lucru care mia adus si mai multe necazuri, fiind atunci nevoit sa renunt la orice relatii cu lumea inconjuratoare.