| ingerashiubith a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri cool de indiferenta. cele mai multe si mai frumoasa ea funda

Răspuns Câştigător
| DiamondShine a răspuns:

Sa-ti zic un secret..ca sa fi indiferenta inseamna SA FII INDIFERENTA!
Daca u pui statusuri, de orice fel, asta inseamna ca nu esti indiferenta, ci din contra.Nu face nimic, fi pur pur si simplu indiferenta, sau in celalalt caz, da-i offline.Alegerea este a ta, dar cred ca indiferenta consta in faptul ca nu vrei ca o pers sa se simta bagata in seama, iar daca u faci asta automat intr-un fel sau altul ii arati ca te intereseaza.
Mai gandeste-te.Pup

2 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Deci..ca sa fi indiferenta inseamna sa FII INDIFERENTA, iar odata ce u o sa pui un status de orice fel..atunci nu mai esti indiferenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indifernta fata de cine, la Dragoste si sex?