| crisu2012 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de indiferenta, tristete, dar nu aceste teme sa nu fie strans le gate de dragostehappyFunda!

Răspuns Câştigător
| Aide a răspuns:

1. Am invatat sa plang cu zambetul pe buze…

2. Totul e k o lume de cristal, iar eu sunt doar un ciob de sticlacrying
3. Singura, fata in fata cu noptzile j cuvintelecrying.te iubesc:X.
4. Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te kca altii ar da orice sa traiasca…
5. Eu il bex pe prostut si asta nu realizeazasad
6. Caut cu o torta stinsa… raspunsuri inghetate pe veci…
7. Am invatat ca dureaza ani sa câstigi încredere si doar câteva secunde sa o pierzi.
8. Ne nastem goi, uzi si flaminzi. De abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc…
9. Cand vezi ca iti zambeste o femeie mai bine IMPUSCATE pentru ca ea nu merita zambetul tau
10. Dragostea e un munte pe care il urci rizind si il cobori plingind.
11. Iubirea te inalta, iubirea te coboara, iubirea iti da aripi, iubirea te omoara. Nu ma ucide, iubeste-ma!
12. Dorul e focul in care ard sperantele, dorintele, durerile, iar cenusa ce ramane reprezinta amintirile.
13. DND aspir…….la o viata mai buna
14. A cazut si ultima petala de trandafir … s-a uscat si s-a pierdut mandra in toiul unei nopti tarzii de toamna…

15. Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape …

16. E atat de frig … lacrimile mi-au inghetat si nu mai pot sa zambesc. traiesc un vis demult apus si nu-mi mai revin la viata

17. Te simti rau atunci cand tu iubesti pe cineva si stii ca el nu te iubeste pe tine ci pe altcineva…te simti singur
18. Nu te lasa invins de rau/ dar nici cuprins de bine/ nici tu nu te cunosti/ candva vei fi surprins de tine

19. Viata poate fi inteleasa doar privind in urma, dar poate fi traita doar privind inainteviata e plina de necazuri dar si bucurii…….asa ca incearca sa fi tare cu fiecare pas.

20. Cel mai rau fel in care simti absenta cuiva este sa stai langa el si sa stii ca nu va fi niciodata al tau.

21. Plang de durere … sunt singur si trist si te vreau inapoi … intoarce-te si fa-ma din nou sa zambesc

22. Mi-ai furat inima si ai luat-o cu tine … m-ai lasat undeva, de unde nu mai pot privi, de unde nu mai pot scapa! Ajuta-ma si tine-ma in brate …

23. Tristetea m-a cuprins si vreau sa plang … nu mai pot … te iubesc si te vreau inapoi …

24. Inima mea e rupta in doua … jumatate din ea e inca la tine, dar ce pacat ca nu mai suntem impreuna …

25. Te-am iubit candva dar tu ai stricat tot si acum nu mai vreau sa stiu nimic de tine …