| Melcea_Andreea_1992 a întrebat:

Vreau si eu nume pagini de Facebook,pentru a posta poze,jocuri, intrebari, etc! Pt cele mai multe si frumoase

Răspuns Câştigător
| Sănduțța a răspuns:

Ai putea face un fan-page pentru un cantaret, pentru personaje din filme, pentru videobloggeri, ex: Selena Gomez, Justin Bieber (fu), Miley Cyrus, Bridgit Mendler. Violetta, Jurnalul Vampirilor, Alina Eremia. Alexandra Comaneci, Alexandru Loghin, Tequila, HomedByElena, MissCatlnBlack etc; si la toate poti adauga `Fan-Page` happy Te puup dulce! P.s. sa-mi dai si mie linkul sa te ajut cu un like happywinking

1 răspuns: