| Sylvyakiss a întrebat:

Vreau si eu o intamplare neobisnuita, dar reala.

3 răspunsuri:
| AngelHugz a răspuns:

Era o sambata ca oricare alta.Mama mereu face curatenie, eu eram pe pat si citeam o carte [Cartea Paranormalului]. Dupa ce a maturat prin camera, mama a pus farasul jos pe covor, apoi s-a dus sa mature in bucatarie.Cand a venit sa ia farasul...nu mai era.Am ajutat-o sa-l caute vreo juma` de ora. Dupa aceea farasul apare in bucatarie pe covor.Eu nu l-am luat pentru ca citeam, mama nici asa pentru ca era dincolo si cand s-a dus dincolo stiu sigur ca nu avea farasul in mana, si sora mea mai mica [Andreea] dormea in camera de alaturi.
Nu imi pot explica cum a ajuns farasul in bucatarie daca nimeni nu l-a mutat.

Si mai am una:

Am dormit intr-o excursie la o babuta cu chirie si in sfarsit nimeni nu ma mai deranja. intruna din nopti am trait o intamplare care sper sa nu se mai repete vreodata. doamna babuta avea nefericitul obicei ca in fiecare noapte in jur de ora 2 sa viziteze toaleta care era langa dormitorul meu, asta nu ar fi fost o problema daca toaleta nu facea un zgomot infernal de cate ori o foloseai si uite asa aveam program in fiecare noapte la ora 2 ma trezeam vrand nevrand. intruna din nopti... ma infior numai cand imi aduc aminte. pozitia mea favorita cand dorm este intro parte si cu o perna in brate-si cum stateam eu asa si asteptam sasi termine baba treaba sa pot adori la loc am simtit cum ceva sau cineva este in saptele meu. era ceva mic ii simteam forma corpului pe spatele meu si ii simteam mainile sprijinanduse pe umarul meu. asta n-ar fi fost nimic daca nu i-as fi simtit si privirea la modul fizic. poate ca vi se pare cidat ce va spun si poate multi dintre voi o sa aspuneti ca poate dormeam si mi-am inchipuit dar credeti-ma ca ceea ce am simtit a fost real si privirea aceaa pe care am simtit-o ma inghetat. mi-am adus aminte de copilarie cand glmeam si spuneam ca daca vezi o fantoma sa nu te misti ci sa-ti faci cruce cu limba si asta am facut si apoi mam rugat si in cele din urma am adormit. dupa aceasta intamplare am mai avut 2 vise in care am vazut privirea aceea...

| AngelHugz a răspuns:

Era o sambata ca oricare alta. Mama mereu face curatenie, eu eram pe pat si citeam o carte [Cartea Paranormalului]. Dupa ce a maturat prin camera, mama a pus farasul jos pe covor, apoi s-a dus sa mature in bucatarie.Cand a venit sa ia farasul...nu mai era.Am ajutat-o sa-l caute vreo juma` de ora. Dupa aceea farasul apare in bucatarie pe covor.Eu nu l-am luat pentru ca citeam, mama nici asa pentru ca era dincolo si cand s-a dus dincolo stiu sigur ca nu avea farasul in mana, si sora mea mai mica [Andreea] dormea in camera de alaturi.
Nu imi pot explica cum a ajuns farasul in bucatarie daca nimeni nu l-a mutat.

Si mai am una:

Am dormit intr-o excursie la o babuta cu chirie si in sfarsit nimeni nu ma mai deranja. intruna din nopti am trait o intamplare care sper sa nu se mai repete vreodata. doamna babuta avea nefericitul obicei ca in fiecare noapte in jur de ora 2 sa viziteze toaleta care era langa dormitorul meu, asta nu ar fi fost o problema daca toaleta nu facea un zgomot infernal de cate ori o foloseai si uite asa aveam program in fiecare noapte la ora 2 ma trezeam vrand nevrand. intruna din nopti... ma infior numai cand imi aduc aminte. pozitia mea favorita cand dorm este intro parte si cu o perna in brate-si cum stateam eu asa si asteptam sasi termine baba treaba sa pot adori la loc am simtit cum ceva sau cineva este in saptele meu. era ceva mic ii simteam forma corpului pe spatele meu si ii simteam mainile sprijinanduse pe umarul meu. asta n-ar fi fost nimic daca nu i-as fi simtit si privirea la modul fizic. poate ca vi se pare cidat ce va spun si poate multi dintre voi o sa aspuneti ca poate dormeam si mi-am inchipuit dar credeti-ma ca ceea ce am simtit a fost real si privirea aceaa pe care am simtit-o ma inghetat. mi-am adus aminte de copilarie cand glmeam si spuneam ca daca vezi o fantoma sa nu te misti ci sa-ti faci cruce cu limba si asta am facut si apoi mam rugat si in cele din urma am adormit. dupa aceasta intamplare am mai avut 2 vise in care am vazut privirea aceea...

| Rape a răspuns:

O intamplare a mea neobisnuita e ca am luat 10 curat la o lucrare la engleza