| pozitiviti a întrebat:

Vreau o intamplare neobisnuita (dar fara fantome si chestii de aste, sa fie amuzanta) rapid DAU FUNDA happy

6 răspunsuri:
| Tutuianu_Razvan_1999 a răspuns:

Cand eram la spital stateam in salon cu un mos care dupa anestezie si-a pierdut memoria... insa dupa o saptamana i-a venit memoria la loc. nu cred ca e normala treaba happy

| ZoomLool a răspuns:

Pai pune-ti un pic mintea la contributie. Gandeste-te ce ai putea sa faci neobisnuit.
Ex: Dai cu petarde in fata politiei,
Mergand pe strada, noaptea, vezi un caine, dai cu piciorul in el si dupa iti dai seama ca ii piatra, etc.

| pozitiviti explică:

Vreau sa fie lunga ca o compunere

| Roby2015 a răspuns:

Deci eram in casa totul normal voiam sa ma duc in camera mea... eram singur acasă părinții erau la. cumpărături si de aici începe paranormalul laughing) se auzea zgomot in bucătărie si m-am dus sa vad ce e eu fiind singur acasă.mi se părea ciudat. deci când am intrat in bucătărie si frigiderul era deschis si m-am dus să-l inchid dar observasem ceva. ciudat : frigiderul era scos din priza ( era becul aprins in frigider si funcționa ) deci m-am speriat așa tare încât n-am mai apucat sa deschid ușă la bucătărie am dat un cap de ușă mi se făcuse cucui si când ajunsesera acasă părinți m-au vazut au spus ca mam batut cu cineva si când le-am povestit au ras laughing))
The end sper ca Tia plăcut laughing)

| pozitiviti explică (pentru Roby2015):

big grin Ce tare lol

| pozitiviti explică (pentru Roby2015):

Asta este cea mai faina
dar vreau ceva lung ca o compunere