| DakotaXOXO a întrebat:

Vreau si eu status-uri tari, de ras.Cine-mi da? Sa fie cu rima. Dau fundita...

Răspuns Câştigător
| AngiFmss a răspuns:

Te iert, vreau sa te vad fericit, sa ma supar pe tine oh go on Demult am obosit!
Ma suni, iti resping. mortii tai. Fac cum faci tu cand esti cu prietenele mele. Ma suni, iti raspund. Vrajeala :]! Sunt tot cu ala cu care am fost aseara;]!

Zi de zi afiseaja zambethu` ei minunat...da nu s`a gasit baiat care sa merithe tot ce are ea de dat;"

Au fost momente iN care am fost gata sa renuntZ la tot. mI s-a ziS ca n-O sa pot … ehhh uiTe ca iNca pot

Eh' fata care' stă zambind at' qnd vi acasa Şi poţi jura că nu E alta mai frumOasa'

Crezi ca nu simt? Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mint Iti doresti doar o privireVezi in ochii mei iubire Adv! Dar nu e pentru tine!

O vezi... zzambeste dar in sufletu' ei inca te mai iubeste

Uită'te la noi; x Şi dacă vei comenta ceva.Scz! Fetiţa mea. Dar ştii ceva? Te cam roade invidia

"Numai am puterea de atunci, atunci eram 2/N-am nevoie de tine, dar am nevoie de noi."

Stiu ca ma placi da' nu mi-ai spus si eu te plac. da nu'i de ajuns

Fumam dp` bLoc cu` parintii sa nu ne gaseasca`.Sj rugam vecinii ce ne vedeau sa nu ne pareaSca`

"Mi'am deschis agenda la capitolul "Ex" u esti la cap' de lista la minciuni cu "te iubesc".laughing) mars mah love struck

Zambeste zana pentru mine pentru tine Zambeste ca asa-ti sta,tie,cel mai bine

Eram pedepsitsi in week`end, pusi s` fkem teme. Dar draq`uu` le facea cand la tv erauu` desene

cate promisiuni false nu ti-a facut? si de cate ori iti spuneai" de maine am sa-l uit"?

Si`mi aduq amintee. Cum imi zambea Shii ma priveaa. Si`mi spunea Nu te Lua dupa Lumeaa asta reaa"

Ai mintit prea mult,cine crezi c`o sa te creada? Degeaba esti frumos, ea nu vrea sa te mai vada. : -J

Si da! Mai am acelasi vis, dar oare iti mai pasa?

Iubire esti uimit? Fiindca vezi ca m-am schimbat? Ca nu mai sunt aceiasi pustoaica, usor de manipulat"

Tacii si asculta. Vezii proast' o esti INCULTA

"In fata toti imi zambiti, pE la Spate ma barfiti, n. avti kuraj Sa'Mi vorbiti...ce frayerY obositi

Şi cineva mi-a spus intr-o seară : O legătură ruptă odată, nu se naşte a-2-a oară! ♥

Sper ca te'am ajutat:d

Funda?smug!

2 răspunsuri:
| Marialy a răspuns:

Doua puncte paranteza paranteza
de nu porneste web-ul o sa cred ca ai proteza
http://www.youtube.com/watch?v=rhp5j-HTNpM

| darius88 a răspuns:

Www.creativemonkeyz.com uitate la roboti sunt tari rau uitate de la ep 0 pan la 24 apar din toamna panan vara toamna in fiecare vineri