| ofataoarecare_2381 a întrebat:

Vreau si eu subiecte de discutie cu un prieten ( 14 ani amandoi )... cel mai ingenios (traznit) raspuns primeste funda.happy

4 răspunsuri:
| ofataoarecare_2381 explică:

DanteH2SO4 eu as vb despre tine daca as sti ceva despre tinetonguelaughing

| ofataoarecare_2381 explică:

Mda Charmless. l am intrebat mai demulttt...nici acum nu sunt sigura de ce a zis.sta cu una ca sa scape de alta care il streseazarolling on the floor))rolling on the floor))rolling on the floor))rolling on the floor)). poveste lungaatongue

| DanteH2SO4 a răspuns:

Hip-hop, continua expansiune a prostiei, ambiguitatea materiei din vid, toate prostiile pe care le-ai facut, sau le-ati facut impreuna, sau vorbiti despre mine ca nu ma supar.

| Darklightt a răspuns:

Intreaba-l in gluma cum mai sta cu dragostea/subiect super interesant