| Ancutss30 a întrebat:

Vreti ca visele sa devina realitate?

Răspuns Câştigător
| Luiza45 a răspuns:

Toata lumea vrea ca visele sale sa devina realitate. Dar eu ma gandesc ca omul in viata se invarte dupa un ideal pentru care lupta pe care il viseaza si ravnestela el. Daca visele devin realitae usor.e plictis si e numai o tinta. Ca sa nu mai zic ca de obicei nu cred decat daca vad cu ochii mei ca visele devin realitate.

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Depinde care vise, dar da. Mi-ar plăcea ca visele să devină realitate.

| Stella17 a răspuns:

Da unele vise nu se indeplinesc cum ar fi ca visez eu ca justin bibier sa vina la mine acasa cu selena gomez nu poate deveni realitate sau visez sa invat la scoala mai bine dacat ooo colega asta poate deveni realitate.

Sper ca te-am ajutat!

| Kryss13 a răspuns:

Unele da iar altele nu!

| ashta a răspuns:

Tu ce crezi?

| Ancutss30 explică (pentru ashta):

Nu iti pot citi gandurile din mintea ta creatahappy

| ashta a răspuns:

Pai ba ancuntss normal ca creierul e cret pentru ca are santurile acelea si cu cat sunt mai adanci esti mai destept!winking
p.s. da mi-as dori ca visele sa devina realitate