| CyLvEr a întrebat:

Care din visele pe care le-ati avut noaptea ati vrea sa devina realitate?

Răspuns Câştigător
| lilith666 a răspuns:

Visul,in care tata ar fi acasa si as avea o familie feicita happy

| Sinitar a răspuns (pentru lilith666):

Auci... foarte frumos alice100:*... dar ce s-a intamplat? (iarta-mi curiozitatea ) daca e imi poti spune prin mesaj privat?

| lilith666 a răspuns (pentru Sinitar):

Mama a divortat de tata dupa ce sora mea a cazut de la epaj in cap si a murit sad

| CyLvEr explică (pentru lilith666):

Si tatal meu si mama sunt plecati in Spania amandoi dar sunt despartiti si in orase diferiter sad. Mereu mi-am doarit sa ii vad impreuna fericiti.

| Sinitar a răspuns (pentru lilith666):

Oh. imi pare rausad >big grin

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Niciunul,am numai vise urate laughing.

| Sinitar a răspuns:

Hmm. pai din toate visele ce le-am avut, majoritatea urate, am si eu ca fiecare om cate o raza mica de lumina si aceea ar fi: sa fiu alaturi de prietenii mei de aici sa nu trebuiasca sa plec la ai mei caci imi va vi dor de toti tovarasii de aici, dar si invers imi va fi greu cu tovarasii si fara parinti alaturi pentru ca de bine de rau nu s`au purtat urat cu mine si au incercat sa imi ofere un trai decent ecilibrat, asta este visul care as vrea sa il fac sa devina realitate sa pot fi langa prietenii si familia mea, si sa pot sa imi fac un rost in aceasta viata!

| ciresepeetno a răspuns:

Cel in care eram miliardara si am castigat Miss World in Australia in desert iar un tigru siberian manca un cangur pe un vagon care era mic pe exterior dar mare in interior laughing

| CyLvEr explică (pentru ciresepeetno):

Ce creativitate aihee hee.

| ThePrinceJoker a răspuns:

Toate laughing

| CyLvEr explică (pentru ThePrinceJoker):

Pai ai voi doar un viswinking, si care ar fi acela...

| ThePrinceJoker a răspuns:

Ala in care arde scoale laughing si toate cartile laughing

| DubstepQueen a răspuns:

Buna CyLvEr!
1.Cel in care eram cel mai bogat om din lume.
2.Cel in care aveam numai 10 la matelaughing
3.Ala in care eram cea mai frumoasa fata din lume.
4.Cel in care am cunoscut-o pe Jennifer Lopez.
5.Cel in care am jucat intr-un film realizat de Alfred H.
6.Cel in care aveam propriul meu oras mai mare ca Bucurestiul si se chema dupa numele meulaughing
Si cam atat... celelalte vise nu vreau sa se implineasca fiindca nu toate sunt tocmai placutebatting eyelashes

| CyLvEr explică (pentru DubstepQueen):

Sall.
La care ti mai mult si ai vrea cel mai mult sa se indeplineasca?

| DubstepQueen a răspuns (pentru CyLvEr):

Bn...cam toate deodatalaughingin rest st uratesadTOATE.Astea sunt singurele mele vise frumoase...