| FairyTail_7644 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste anime ca naruto shippuden, fairy tail, bleach plz

Răspuns Câştigător
| AҜane a răspuns:

Soul Eater, Baka to Test to Shoukanjuu, Death Note, etc. gasesti mai mult animeuri pe http://anime.kage.ro/index.php

4 răspunsuri:
| elena_3173 a răspuns:

Buna! Clannad, Tonagura, Sora no Otoshimono... sper ca-ti vor placea

| Akira a răspuns:

Full metal panic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Full metal alchemist si full metal alchemist brotherhood, shakugan no shana; full metal panic si full metal panic fumoffu si full metal panic TSR; yu yu hakusho; inuyasha si inuyasha the final act cam acestea sunt anime urile mele preferate de tip naruto si bleach sper ca o sa-ti placa le gasesti pe www.animekage.ro; www.animekage.com; www.desene-animate-online.net si unele pe animax

| Sîrbu_Octavia_1995 a răspuns:

Hei! Daca inca esti in cautare de anime-uri, iti sugerez My Hero Academia :D Este un anime nou abia a aparut si deja a devenit foarte popular. Creatorul chiar e un mare fan Naruto si a fost sprijinit sa faca My Hero Academia de tipul care a creat Naruto :D
Daca vrei sa vezi despre ce e My Hero Academia pe scurt uita-te la video-ul asta: https://www.youtube.com/watch?v=gdOUjKWae7Y