| MiihaxD a întrebat:

Ziceti-mi si mie va rog niste statusuri de iubire mai misto si bestiala va rog, dau fundita la persoana care mi-a placut ce statusuri a pus!

Răspuns Câştigător
| Zambete89 a răspuns:

In viata trebuie sa fi sigur pe tine… sa nu ai incredere in nimeni… ca si cei mai buni prieteni s-ar putea sa te dezamageasca… gandeste`te si fi sigur pe puterile tale nu a altora!

Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor……winkingwinking:X:X

Prietenii sunt ca ciocolata. Nu te mai saturi de ei

Daca prietenia noastra ar fi o pralina, nu ar avea data de expirare.

Complimentele tale nu ma ridica.criticile nu ma coboara.sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu.nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot.sunt ceea ce sunt. iar daca nu-ti convine nu ma plang

Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte….

Intru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine …

Nu privi in spate, lasa-n urma tot ce-a fost. Tu incercai sa te ridici…. el te tragea in jos. Dar nu ceda cand stii ca inca mai poti, ca tine sunt putine dar ca el sunt toti!

Intr-o zi se intalnesc DRAGOSTEA si PRIETENIA. DRAGOSTEA intreaba PRIETENIA: daca eu exist tu ce rost mai ai? PRIETENIA raspunde: ca sa aduc un zambet acolo unde tu ai lasat o lacrima…

Se intampla in viata sa iubesti dar sa fi ranit. iti iei viata de la capat, vrei sa uiti tot dar amintirile sunt mereu in inima ta aducantu-ti aminte ca iubirea este cel mai frumos lucru care te poate condamna la suferinta…

Un carbune aprins
E usor de stins
O dragoste adevarata
Nu se stinge niciodata :X

Te iubesc dar las’ ca-mi trece… oh go on laughing

Sunt unele foarte noi! :*

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

1. Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua

2. Invisible to Everyone cu iconita aia gri in stanga.

3. N-am bani de status I-am cheltuit pe avatar.

4. A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.

5. Eu nu sufar de nebunie.ma bucur de ea in fiecare minut.
7. Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie.

7. Pestele care lupta impotriva curentului.moare electrocutat.

8. Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

9. A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

10. Cel mai important nu este sa stii! Mai important este sa ai telefonul celui care stie.

| arn64 a răspuns:

Inima mea e ca intr-un rai de iubire... big grin

| denylovesnisa a răspuns:

Daca cineva m-ar intreba ce as alege intre viata si tine as alege viata iar tu ai pleca suparat\suparata nestiind ca viata mea esti tu and daca mai iubit uitama, daca team ranit scuzama daca te iubesc CREDEMA!