Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Care e scenariul tau pentru o zi de Dragobete perfecta?

110 răspunsuri:
| Funions a răspuns:

O plimbare prin parc, un film romantic, o cina, un vals si o noapte in care sa dormim imbratisati

| lullaby23 a răspuns:

Sa facem ce vrea el.

| IoanaSorina a răspuns:

Plimbare in parc>big grin

| xdiduuu a răspuns:

La un restaurant mancand pizza si inghetata laughing

| Crocodilul01 a răspuns:

Dimineata(pe la 11) o trezire romantica cu un mic dejun la pat(cereale si-un sarut), un film romantic la cinema pe la amiaza si seara o plimbare romantica in parc, cu shoarma in mana dreapta laughing)

| Sashavalentine a răspuns:

Mancam la un fast-food cat vrem, ne plimbam prin parc si ne uitam la un film de groaza la miezul nopyii. xD.

| Sashavalentine a răspuns:

De dimineata sa mananc la fast-food, plimbare cu bicicleta, mers prin parc, seara film de groaza laughing

| ijuuuuuuu a răspuns:

24, adică luni. Ne trezim, mergem la școală, după terminarea orelor venim acasă, facem un duș amândoi, ieșim în oraș în care include deodată romantismul. Karaoke cu melodii de dragoste, dans. După care revenim acasă și de aici i-aș pregăti o surpriză lui.
Cu bine, Felicia.

| m97 a răspuns:

Sa ma trezesc in bratele lui si apoi, toata ziua sa ne amintim clipele frumoase petrecute impreuna

| simplu0 a răspuns:

Ne plimbam, mergem la un suc ceva... dupa mancam ceva la un restaurant...si seara un film frumos de tot, romantic

| ElenaMaria1979 a răspuns:

Dimineata mic dejun copios cu omleta, suc de fructe si ceva "activitate" in doi in par, apoi iesim la plimbare rin Parcul Romanescu, facem poze iar pe seara, iesim sa mancam o prajitura buna cu ciocolata la o cofetarie in Craiova!

| Miranda27 a răspuns:

O plimbare prin ploaie pe o alee mai retrasa...

| extremeA07 a răspuns:

O zi de Dragobete perfecta trebuie sa cuprinda doua parti. Una publica, din care sa nu lipseasca o declaratie de dragoste in auzul tuturor, si o alta parte privata, in care sa transpun in fapte ceea ce am zis.

| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

O cina romantica la lumanari

| BeautifulAngel a răspuns:

Dimineata:mic dejun la pat, la amiaza si dupa masa:sa vizionez un film, sa ies cu prietenul in oras sau la o plimbare, seara:cina romantica

| HinataYuno a răspuns:

Sa am un iubit, sa stau, sa ma plimb, sa bem un suc, sa facem chesti romantice. :3

| MargarinaCuMustar a răspuns:

Dimineata, o cafea buna, o tigara si putina cocoloseala. Urmeaza o plimbare ca sa ne putem bucura unul de celalat dar si de viata. Seara, pregatim cina impreuna apoi o servim pe terasa cu multe lumanarele. restul e can can

| napolitaneee a răspuns:

Ne plimbam tinandu-ne de mana toata ziua.imi da flori de culoarea rosie, mancam inghetata, imi da parul dupa urechi si se uita tandru la mine. facem o groaza de lucruri trasnite, iar seara ma tine la pieptul sau cald...

| elyd12 a răspuns:

Pentru o zi de Dragobete perfectă este de ajuns compania persoanei iubite.

| KanekiKen a răspuns:

Sa ne trezim dimineata tarziu unul langa altul, apoi sa ne petrecem toata ziua doar noi doi si la sfirsit sa stam singuri intr-un loc pustiu si linistit si sa privim apusul apoi sa ne punem dorinte la stele :3

| Anuta2012 a răspuns:

Sa stam impreuna toata ziua, poate si sa iesim sa dam o plimbare sau la un restaurant...

| mariusice a răspuns:

Trezirea cu mic dejun la pat plus cadoul, putina alergatura prin oras, pizza, plimbare si direct camera de la hotel pana dimineata

| MandyMaya a răspuns:

O zi petrecuta impreuna, daca e cald un picnic la iarba verde, daca e frig intr-o cabana la munte, cu cina la lumina lumanarii lana un semineu

| anca_5063 a răspuns:

Pai eu am un iubit asa ca deja am planuit surpriza pe care am sa i-o ofer de Dragobete.Am sa ii pun in fata portii sale o cutie mare plina cu harti si jos de tot sa fie un ceas si am sa ii dau un msg sa se duk pana la poarta... dupa cateva ore am sa ii spun sa caute in masina k i-am pus ceva si acolo va gasi o scrisoare cu tot ceea ce simt pentru el peste ceva timp am sa ii spun sa vina in lumea virtuala sa ii mai fac o surpiza(adica pe facebook) si am sa ii pun un filmulet cu toate momentele noastre frumoase inscriptionate in poze si ultima parte am sa ii dau un mesaj in care am sa ii spun ca mai are un pic si ajunge la destinatia dorita, acolo unde ar trebui sa fie mereu in bratele mele si cand va ajunge la mine o sa ma numai baloane in camera si am sa ii fac un tort in forma de inima... sper sa imi iasa

| Andraandra_8595 a răspuns:

Nu conteaza unde mergem, cat e ceasul. Conteaza sa fim impreuna

| jorjet68 a răspuns:

Cina romantica, unde participa si cei trei copii minori

| IuĿii a răspuns:

O escapada romantica la Paris.

| elenna01 a răspuns:

Sa ma trezesc dimineata cu un trandafir rosu langa pat iar el sa ma sarute pe frunte... apoi sa ne petrecem toata ziua plimbandu-ne prin oras, iar seara sa stam imbratisati prinvind stelele de pe cer ♥

| Irimia_Ioana_1999 a răspuns:

Mergem la un suc. Apoi ne plimbam prin parc iar seara iesim la un film romantic.

| subzero223 a răspuns:

O cina romantica la lumina lunii!