| anonim_4396 a întrebat:

1.Cum va țineți penisul in pantaloni?

2.Prin ce se observa ca e penisul sculat? (Pantaloni, blugi etc...

Răspuns Câştigător
| NUSHNUSHNUSH1231 a răspuns:

Daca ai trening te-ai dus daca esti in picioare laughing) cu blugii no stress happy

| anonim_4396 explică (pentru NUSHNUSHNUSH1231):

Eu o țin deseori in sus...dar de obicei port blugi...se mai mișcă când se scoala

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum o ții?

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In stare flasca sau erecta.

| anonim_4396 explică (pentru Emilian65):

Oricare

| AndreiV1111 a răspuns:

1. eu il tin in sus
2. Pensiul in mare parte se observa ca e sculat prin pantaloni de trening prin blugi se observa putin

| 123867 a răspuns:

Eu, având un penis supradimensionat îl leg mereu cu o sfoară de picior când plec de acasă, astfel încât să se observe doar o ușoară anomalie proeminentă, apărută pe coapsă.