| anonim_4396 a întrebat:

Voi baietii tineti penisul decalotat in pantaloni sau? Am incercat si eu sa il las asa dar ma jeneaza cand merg. Fundawinking

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La urinat, nu neapărat. La spălat, nu ai încotro. Când faci sex, da, dar merge și fără, uneori.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De aceea are calotă, să îl protejeze.

| Răzvi42 a răspuns (pentru sadrian46):

La asta ma gandesc si eu. Cand trebuie decalotat? Cand faci sex si cand il speli decat? Cand urinezi trebuie si atunci? (Iarta-ma ca intreb dar am avut fimoza pana mai recent si abia acum am scapat de ea).

| Răzvi42 a răspuns (pentru sadrian46):

Mi se formeaza "branza" aia cum se numeste, si e cam greu sa o curat ca nu pot sa ating capul penisului decat cand e lubrifiat, asta e problema la mine.Nu vreau sa mi se mai formeze. Ce sa fac?

| sadrian46 a răspuns (pentru Răzvi42):

Se numește smegmă. O cureți cu apă și săpun. O îndepărtezi cu vată sterilă muiată în apă, pe care ai depus săpun. Freci ușor să nu te iriți.

| sadrian46 a răspuns (pentru Răzvi42):

La urinat, nu neapărat. La spălat, nu ai încotro. Când faci sex, da, dar merge și fără, uneori.

| Drimmero a răspuns:

Se caloteaza automat in pantaloni, e un mecanism de protectie pe care il ia organismul cel mai probabil. Te irita daca stai cu el decalotat in pantaloni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. E o idee foarte proastă și neigienică. Nu are sens.

| rapandula a răspuns:

Nu. Se simte prea jenant sa-l tin asa plus ca se zbarceste.