| TheFlower a întrebat:

A 4 a oara de exemplu mai simti fluturasi in stomac cand te saruti?

Răspuns Câştigător
| Asiryx a răspuns:

Daca e prima oara cand te saruti cu respectivu da si poate cu oricine prima oara...a doua oara ok si atunci dar dupa poate deveni o rutina desi nu recomand si...s-ar pierde farmecu de la inceput

3 răspunsuri:
| Well a răspuns:

Nu e o regula cat sa simti fluturasi, fluturasi sunt atat timp cat iubesti

| razvan19me a răspuns:

Aici depinde de voi cat de mult tineti la voi cat de mult va iubiti,, ca poti sa ai fluturi an stomac mereu,,, sau sa te plictisesti la un moment dat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da