| baietzelu a întrebat:

A folosit cineva picaturi afrodisiace? Au avut vreun efect asupra voastra, Barbat-Femeie? Si ce efect mai exact?

4 răspunsuri:
| baietzelu explică:

@marionel poti folosi cu placere metoda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afrodisiacele sunt pentru persoanele cu disfunctii, ori cat timp esti tanar si nu suferi de asa ceva, fi tanar, nu apela la artificii ca nu isi au rostul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De regula barbatii sunt egoisti si tot ce este bun incearca in absenta partenerei laughing In aceste conditii efectele se vad si aud dupa sforaitul de rigoare.

| Sanziana88 a răspuns:

Noi am incercat de aici www.sextoyshop.ro/afrodisiace-pentru-barbati-sau-femei si intr-adevar, au efect misto, chiar iti porneste simturile.