| keNzoR151 a întrebat:

Salut, a folosit cineva afrodisiace ce se pun in bauturi sa faca orice barbat/femeie sa doreasca sex si sa nu poata rezista la avansuri am auzit ca exista, a-ti folosit? Cum se numesc?, ce efect au avut?, sau despre ce a-ti auzit si voi. Funda

3 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Vinul rosul functioneaza la barbat ca ceva de genul, pe ea drogheaz-o.

| SebastianCMT a răspuns:

Din coarene de aradasca uscate... Stare de bine si confuza. Prea multe nu stiu...

| fotbalistata a răspuns:

Vad ca esti interesat la maxim..ai ganduri rele, lasa le la o parte ca e mai bine!