| blondie22 a întrebat:

A Hello.
Simt nevoia să pun această întrebate care da, e foarte proastească, dar vreau păreri, răspunsuri sincere fără jigniri.
Zilele trecute am întreținut relații intime cu iubitul meu, el ejaculând pe mine, iar eu, în mintea mea, am împins cu degetul toată sperma în vagin.
Există sau nu posibilitatea unei sarcini?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Poate exista sansa de sarcina DOAR daca tu erai in perioada fertila (la ovulatie), fiindca numai in acele zile se poate ramane insarcinata.
In orice caz, nu trebuie sa impingi nimic in vagin, pentru ca tu ai nevoie de 1 SINGURA picatura de sperma ca sa ramai gravida, ( 1 picatura contine cateva milioane de spermatozoizi), asadar, nu mai baga inapoi in vagin ce ti se scurge din el, ca risti sa bagi si mizerii /transpiratie de pe fese, anus sau labii si sa te sa te infectezi.
Ar trebuii sa fii sincera cu prietenul tau sa-i spui ca vrei ( sa ramai gravida), inaninte sa-l pui in fata faptului implinit.

| blondie22 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc mult.
Voi asculta acest sfat ca atare! :*

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca erai in perioada fertila, cu siguranta vei ramane gravida.

| Sofer a răspuns:

Dacă erai în perioada fertila e posibila o sarcina.

| AnnabellaBB a răspuns:

Pai dacă ai împins doar în mintea ta, crezi ca ramai însărcinată?
Eu am rămas însărcinată doar cu ejaculări în vagin, nu în minte. Doamne ferește fata

| blondie22 explică (pentru AnnabellaBB):

Eu doar am întrebat, nu cred că am dat în cap nimănui.
A fost o simplă curiozitate. Am și spus doar că este o întrebare "prostească"