| carmen2018 a întrebat:

Urgenta! Daca eram in perioada fertila si in joaca am introdus sperma cu degetul in vagin exista posibilitatea unei sarcini? Multumesc mult de tot pentru raspunsuri

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da sunt sanse.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există, deoarece sperma in contact cu aerul moare, ca sa ramîi insarcinata trebuie sa existe ejacularea in interiorul vaginului nu pe deget. Tu ce varsta ai, sanatate multă si ca sa fi tu sigură fa un test de sarcină care te va linistii 100%

| mihai69 a răspuns:

Desigur, chiar foarte mare.
Alt lubrifiant nu găseai?!?

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...In situatia prezentata de tine este posibil sa ramai gravida.

| Logann a răspuns:

Nu. E ok. Daca asta e joaca probabil esti steril oricum.

| VICTORTPURO a răspuns:

Eu nu inteleg, care este rostul sa intrebi astfel de lucruri aici, cu astfel de chestii se adreseaza la un medic specializat, mai intai o faceti ca in filmele porno si apoi veniti in spaima si intrebati ce se intampla, fiti mai responsabili, deoarece intr-adevar nu e de glumit cu asa ceva, daca faci sex fa sa fie protejat si fara efecte, bafta.

| carmen2018 explică (pentru VICTORTPURO):

Eu doar intreb ...doresti sa raspunzi raspunde nu acuza.

| VICTORTPURO a răspuns (pentru carmen2018):

Nu te acuz, eu iti dau de inteles ca este absurd sa ne intrebi pe noi aici, noi nu putem sa iti dam un raspuns concret si exact ca sa fii sigura ca poti ramane insarcinata, doar un medic specialist iti poate analiza situatia si sa iti spuna verdictul.