| anonim_4396 a întrebat:

A pus o fata o intrebare asemanatoare, dar din raspunsuri nu m-am lamurit deloc.
Am facut de cateva ori sex neprotejat cu iubitul meu, la inceput putin, mereu s-a sters bine si nu a terminat nici in mine, nici afara, doar dupa ce si-a pus preservativul. Doar ca o data a terminat pe burta mea, dar la cateva secunde dupa ce a iesit si dupa n-a mai bagat deloc neprotejat. Acum imi intarzie menstruatia de 11 zile, am crampe abdominale destul de mari si imi curge niste sange, dar nu e asa mult cât aveam in general cand imi venea ciclu si e putin mai deschis la culoare. Se poate sa fie sangele de la implantare? Care sunt sansele sa fiu insarcinata? Din pacate in urmatoarele zile nu am cum sa fac nici test si nici sa merg la ginecolog. Sa fie de fapt doar un ciclu mai slab? Pentru ca m-am uitat si pe net dar nu am simptomele pe care ar trebui sa le am de la implantare, nu ma dor sanii nici nimic, doar crampele abdominale pe care le simt in general cand sunt pe ciclu. Rog seriozitate.

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Si cu prezervativ sunt 1 % sanse sa ramai insatcibata, pot avea loc scurgeri omperceptobile pe langa, la variatii de volum.Noi asa ne-am pomenit cu fiul nostru cel mic de 4 ani.Ati fi mai fericiti daca nu ati mai face sex fara casatorie si daca esti cumva insarconata sa credteti impreina copilul.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai toate sansele sa fii insarcinata fiindca ai avut partide consecutive de sex, unde stersul pe afara al prezervativlui nu a avut nici un efect, doarece exista sperma pe teava, la interior, si s-a scurs imediat in vaginul tau, cum a fost reintrodus.

fa un test de sarcina DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala!

| Crackman a răspuns:

Deci este simplu.
Ciclul normal este rosu si cu o x cantitate.
Are alta culoare, este slab etc esti insarcinata.
Si nu prea conteaza de se termina sau nu in tine exista mereu acel pre daca a mai facut o labuta inainte sigur ai avut

| anonim9173 a răspuns (pentru Crackman):

Nu o facut, plus ca s-a spalat si a si urinat.

| Crackman a răspuns (pentru anonim9173):

Atunci pre-ul a avut si aia este... Vezi cu un test peste cateva zile

| VoidEternal a răspuns (pentru Crackman):

Nu e deloc așa simplu. Nu mai speria fata degeaba. Sunt n motive pentru care cantitatea și culoarea variază.

| Gabygabyb3 a răspuns:

Buna, am văzut ca ești intr-o situație similară ca a mea, având in vedere ca ai trecut prin asta crezi ca ma poți ajuta te rog?