| Macheciau a întrebat:

Aceasta intrebare vine ca partea a-doua-a la prima.Intr-o seara in timp ce vorbeam la telefon, i-am zis ca poate sa imi puna orice intrebare oricat de ciudata ar fi ea sau de personala pentru ca sunt dispus sa raspund. Dupa niste intrebari mi-a pus intrebarea daca inca o mai plac. Dupa ceva timp(cam 3 ore) i-am raspuns ca da, inca o mai plac. Apoi mi-a dat like(vorbeam pe messenger). Apoi m-a intrebat daca as vrea o relatie cu ea.Atunci i-am spus ca depinde de ea.Atunci a sarit imediat ca da ea vrea si eu i-am spus ca da, normal ca vreau.Apoi am intrebat-o daca si ea ma mai place si mi-a zis ca da, foarte mult dar vrea sa ramanem prieteni.Apoi am inceput sa vorbesc asta cu ea si mi-a zis ca toti prietenii de pana acum si-au batut joc de ea si mi-am dat seama ca ii e frica sa aiba sa o relatie. Apoi a plecat sa se culce si am aflat ca in seara lacrima.In alta zi am vorbit toata ziua cu o verisoara de a ei incercand sa aflu daca ma place.Pe seara cand am dorit sa o sun i-am dat mesaj pe facebook si i-am spus ca vreau neaparat sa vorbesc pentru ca mi-am dat seama ca e suparata.Ea mi-a zis ca nu prea ar vrea.Am intrebat-o de ce si a zis ca viata ei e distrusa si mi-am dat seama ca e suparata pe mine si am intrebat-o daca o deranjeaza ca vorbesc cu acea verisoara si mi-a zis ca oarecum pentru ca poate vorbi si cu altcineva in afara de mine. Apoi a doua zi am intrebat-o daca pot sa ma intalnesc cu ea si a zis ca da.Am stabilit locul si tot, numai ca imi spune ca e obligata sa o ia si pe mama ei cu ea.Si asa m-am facut ca m-am intalnit si cu mama ei cu care am stat un pic apoi a gasit o scuza sa plecam de langa ea laughing.Si am stat si am discutat despre cum vede ea si eu o relatie perfecta si de lunga durata.Suntem exact pe aceeasi lungime de unda in legatura cu asta. Apoi pe seara m-a intrebat daca am sau nu incredere in ea.M-a pus sa ii dau parola de la facebook.I-am dat-o pentru ca mi-a demonstrat de nenumarate ori ca pot avea incredere si apoi fara sa zic nimic mi-a dovedit iar ca pot avea incredere in ea...mi-a dat-o si ea pe a ei.Acum intrebarea mea e daca ma place si ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tare mult te place si ar trebui sa incepi a o pupa.

| MidnightR a răspuns:

Nu ai spus frate ca deja ti-a spus ca te place? Ce ma rog mai vrei?

| ychigo a răspuns:

Eu n.am găsit încă prima parte dar, oricum asta e o întreagă poveste, tarewinking, tu poti sa stii dacă te place sau nu, mergând pe ideea de încredere totala in persoana de lângă tine parola de la Facebook nu era necesară, insa boi știți cum ati stabilit, încearcă sa o alinți, vezi dacă îți răspunde pe aceeași lungime de unda, încearcă sa o ajuți cu ceva(sfat.) daca face cum zici si te înțelege sunt semne ca te place. Succes!

| Macheciau explică (pentru ychigo):

Pai cam imi face complimente la pozele de profil pe care mi le da sau la anumite postari, gen era una in care se spunea cum saruti.Si mi-a cazut ca sarut foarte dulce si ea da comm cu dragut.

| ychigo a răspuns (pentru Macheciau):

Baga-Te in seama cu ea!