| andrei_3917 a întrebat:

Acum 2 zile am cunoscut o fata am stat ca ea 2 seri la poarta, ne intelegem bine, este totul ok, as vrea sa stau cu ea si nu stiu ce sa fac sa mai astept sa treaca ceva timp..., pana acum am vb asa despre noi de hobby cum sa ii arat ca o plac, ce sa ii zic, credeti ca e prea devreme? sai ofer o floare?

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, o floare ar fi un gest foarte frumos si ea ar aprecia asta. Dupa ce ii oferi floarea, sarut-o si din momentul acela se considera ca sunteti impreuna. Totusi, mai asteapta macar o saptamana pana sa faci lucrul asta. Pana atunci afla mai multe despre ea, cunoasteti-va mai bine.

pa, pa.

| pwp a răspuns:

Mai asteapta o saptamana-2, cunoasteti-va mai bine, si apoi ii zici ca iti place de ea, si o intrebi daca vrea sa fie cu tine

| Dianné a răspuns:

Poti sa ii oferi o floare. Dar nu actiona de acum. E prea devreme si va zice ca esti insistent. Puteti construi o relatie foarte frumoasa, daca si tu si ea va simtiti in apele voastre unul langa altul, si ea iti accepta prietenia.Deocamdata,eu zic ca un sarut pe obraz mai lung e mai bun.Parerea mea.Mai tarziu poti sa o saruti unde vrei tu laughing
Succes!kiss

| disturbed a răspuns:

Daca faci cum ti s-a mai spus pana acum, o sa iti zica ceva gen hai sa fim doar prieteni... ce rost are sa stai si sa o mai cunosti daca atractia a fost creata deja?!

| iooaiooa a răspuns:

Depinde de sentimentele tale...si de ea pentru ca doar tu sti daca se comporta nu stiu...mai special cu tine daca nu ar fi bine sa astepti pentru ca nu e bine sa stici prietenia care o aveti daca ea nu te place in felul ala fa cum bate inimioara ta

| clofu a răspuns:

Ce floare mah?!
cumpara-i un Q7 si ai succes garantathee hee