| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 zile am ramas la matusa mea. Noaptea am dormit cu ea si inainte de asta in timp ce ne uitam la televizor si vorbeam am ajuns cu mana involuntar in zona ei intima. Dupa asta am vrut sa ma culc dar nu aveam haine si mi-a dat ea niste colanti desi eu voiam sa raman in boxeri. dupa ce m-am schimbat mi s-a sculat penisul si mi-a pus mana pe el. M-am simtit ciudat. Dupa asta noaptea ma mai duceam si eu cu mana spre zonele intime ale ei. Dimineata m-am trezit cu mana ei pe penisul meu. Ce sa fac week-end-ul asta cand o sa ma duc? as vrea sa faca si mai mult de atat! Intelegeti voi. poate daca ma duc iar fara haine de schimb? big grin

11 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Baai! e matusa ta. nu e o prietena.Nu prea inteleg. Cum sa iti permiti sa ii pui mana acolo matusii tale? Doamne.cred ca e o intrebare pusa la caterinca.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Ce vise frumoase ai

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Ori esti handicapat
ori inventezi totul
ori ai o minte bolnava
ori esti paranoic
de fapt am enumerat cam putin sushappy

| saku970 a răspuns:

Oooo.doamne,este matusa ta! Gadeste-te atent la ceea ce ai spus!
Vrei sa ai o relatie cu matusa ta in loc de cu o fata tanara si draguta? Si dupa ce veti face "ceva" sa zicem, crezi ca ea o sa mai fie interesata? Crezi ca o sa recunoasca vreodata ca ati avut o relatie?
Si daca o sa ai si tu o prietena o daca, o sa o pierzi intr-o secunda daca afla ca ai avut o relatie intima cu matusa ta!
Gandeste-te! Este absurd sa ai o asemenea relatie cu propria matusa!

| Adelhart_Patrick_1972 a răspuns (pentru saku970):

In acest caz aproape toti ar trebui sa fim parasiti de iubite si de iubiti.Nu uita ca aproape toti au conflictul lui Oedip daca ai studiat treaba.Deci atractia fata de propriul parinte.E ceva firesc doar ca viata merge inainte si lucrurile se schimba prin atractie fata de altii, altele.Sunt oameni, barbati mai ales care au facut lucruri rele in viata au violat sau chiar au ucis, iar dupa asta au femei in jur cat cuprinde.....Asa ca nimeni nu o sa il paraseasca pe tanarul de fata pentru atat. Unele femei nu se lasa impresionate de barbatii, baietii buni la suflet in domeniul sexului, chiar le plac cei rai in domeniul sexului ma refer.Binenteles a nu se interpreta aiurea, nu am scris ca trebuie sa fii rau si sa violezi ca sa ai femei am dat doar un exemplu, cum ca nu e nici o cauza sa il paraseasca fata pe baiat pentru atata.Asa ca sa incercam sa judecam lucrurile dincolo de educatia anti sex docmatica si periculoasa data de societatea asta, dealtfel ipocrita.

| LiaElla a răspuns:

E matusa ta?:O
ce'ai mai baiatule?
mai gandeste-te si nu fa o mare greseala, acu pe bune e ruda ta.Sa vrei asa ceva?:onu te mai gandi! Fa'ti o prietena de varsta ta culca'te cu ea si ai scapatwinkinglaughing

| Mihai543215 a răspuns:

Ai probleme serioaserolling on the floor) cum dracu ma cu matusa care e cu 20 si de ani m mare k tine poate chiar m multrolling on the floor) Du-te direct cu protectia pe penis sa vezi daca sare in el.

| DiamondEyes a răspuns:

Vai doamne sfinte...

E matusa sau matusica? smug

| shoponline a răspuns:

Cred ca matusa ta are o problema hormonala, nu e normal ca ea sa aiba aceast comportament. Iti recomand sa ii cumperi, asa de "craciun"un vibrator, poate o va ajuta sa se calmeze. poti cumpara aceste vibratoare de pe net, din orice sex shop. Intra pe www.mysex-shop.ro, au preturi bune si produse pe masura.

| TwyX a răspuns:

Mda tu cred ca esti mai mic si nu iti dai seama dar totusi ea are o varsta! si cum drk sa faci asa ceva totusi e matusa talaughing doamne ce a ajuns lumea asta!

| mihai230 a răspuns:

Eu spun sa o f#ti cât ai ocazia. Vei rămâne cu o experiență unica. Dacă și ei ii place nu ai de ce sa ai remușcări. O sa te simți excelent. Nu trebuie sa te gândești prea mult. Viață trece su mai tarziu o sa iți pară rău. Fute#