| Necunoscut006 a întrebat:

Dacă am ne-am atins zonele intime, eu frecandu-ma de penisul lui, amândoi fiind cu lenjerie intima si blugi, poată să ajungă sperma la mine?

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu, relax! Omuletul e foarte mic, si nu e de capul lui decat acolo, inauntru, solo, in exterior, el nu poate trai si avansa fara a fi in mediul lui specific si propice.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, stai calmă

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai avut chilot, pe unde crezi ca a trecut sperma?

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar reprezenta o adevarata minune ca sperma sa treaca prin 2 randuri de textile si pe urma sa "reuseasca" sa si nimereasca exact intrarea in vaginul tau. Presupun ca esti si virgina iar intr-o astfel de situatie "misiunea" spermatozoizilor ar fi incomparabil mai dificila sa nimereasca FIX gaurica existenta in himen. happy Si pentru a se forma o sarcina mai intervine si obligativitatea ca totul sa se produca in perioada fertila a ciclului. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata, nu este posibil sa ramai gravida.

| Doub a răspuns:

Da, sperma e un mic cavaler cu suliţă şi scut, şi baaaaang, trece prin tot ce apucă, acid sufluric style

| Oana92 a răspuns:

Da. Sexul copilul depinde de culoarea blugilor, cu cat sunt mai inchisi la culoare, cu atat sunt mai multe sanse sa fie fetita. Daca amandoi ati avut blugi pe voi, siguri faceti gemeni. Si din moment ce deja ai idee de sexul lor, te poti apuca de shopping! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa-ti raspund cat se poate de sincer si de sigur. Nu ai cum sa ramai insarcinata nici atunci cand doar "capul" penisului se afla in interiorul vaginului tau, in timpul erectiei, deoarece nu poate ajuge nici un spermatozoid la "locul potrivit" pentru a "declansa" o sarcina, dar minteri ce zici tu. laughing

| Andi86 a răspuns:

Nu, stai linistita!

| AlaskaYoung17 a răspuns:

Nu.

| Necunoscut006 explică:

Imi întârzie menstruația. De ce oare?