| Optimus7 a întrebat:

Acum cateva zile a fost ziua fratelui meu ce a implinit 30 de ani. Eu am 21. Si-a serbat ziua acasa unde a venit o tipa de 31 de ani cu un corp irezistibil si o fata foatre gingasa. La un momendat (nu era beata) m-a luat intr-o camera de la etaj m-a pus in pat si a inceput sa ma satute. L-a inceput am facut cateva retrageri dar m-am lasat pagubas. Era prea buna. Am inceput sa ne desbracam si sa facem dragoste(m-a mirat faptul ca avea durex la ea). Nu dsescriu toate detaliile dar a fost foarte tare:2 ore si toate cele 3 prezervative. Am crezut ca e o aventura de o seara dar m-am trezit ca ma suna peste doua zile sa ma intrebe ce mai fac si sa iesim. Am iesit si ne-am plimbat printr-un parc unde ne-am sarutat neincetat. E normala aceasta relatie? Sa incerc si eu sa fac ceva in acesta relatie? Recunosc ca imi place sa stau cu aceasta fata. Ce credeti ca v-a zice fratele meu daca afla ca sunt cu aceasta fata de 31 de ani colega cu el?

Răspuns Câştigător
| SunnyFlame a răspuns:

Hmm nu e prea mare pentru tine:::31 de ani?
nu cred ca fratele tau ar recationa normal.adica depinde
de ce sentimente avea si el fata de acea fata/femeie
ee logic sa te caute dupa ce ai facut sex cu ea
infine daca voi va iubiti.da eu cred ca nu va dura prea mult relatia asta. daca a facut asa cu tine ...cine stie cu ca-ti va face la fel happy
bafta
funda plzz

3 răspunsuri:
| GabytzaDoolce a răspuns:

Pai daca tia iti place de ea si ei de tine nu cred ca mai conteaza ce zic ceilalti... Funda?

| Stefaan a răspuns:

Baiatu asta are intre 7 si 10 ani uitati'va la urmatoarele lui intrebarirolling on the floor)

| Wecky a răspuns:

Ce norocosi sunt unii oameni happy