| Optimus7 a întrebat:

Acum cateva zile a fost ziua fratelui meu ce implinit 30 de ani. Eu am 21. Si-a serbat ziua acasa unde a venit o tipa de 31 de ani cu un corp irezistibil si o fata foatre gingasa. La un momendat (nu era beata) m-a luat intr-o camera de la etaj m-a pus in pat si a inceput sa ma satute. L-a inceput am facut cateva retrageri dar m-am lasat pagubas. Era prea buna. Am inceput sa ne desbracam si sa facem dragoste(m-a mirat faptul ca avea durex la ea). Nu dsescriu toate detaliile dar a fost foarte tare:2 ore si toate cele 3 prezervative. Am crezut ca e o aventura de o seara dar m-am trezit ca ma suna peste doua zile sa ma intrebe ce mai fac si sa iesim. Am iesit si ne-am plimbat printr-un parc unde ne-am sarutat neincetat. E normala aceasta relatie? Sa incerc si eu sa fac ceva in acesta relatie? Recunosc ca imi place sa stau cu aceasta fata. Ce credeti ca v-a zice fratele meu daca afla.

7 răspunsuri:
| Lovely a răspuns:

Daca ea nu este implucata in nici o relatie si nici tu, nu vad ce ar fir au. Cant despre subiectul relati. hm. nu stiu ce sa zic. Nu pot sa ma pronunt daca merita sa investesti semnimente sau nu. Vezi tu mai bine ce ai de facut. Ai grija de tine

| zelda a răspuns:

Fratele tau nu o sa zica nimic pentru ca nu are de ce, poate se va bucura pentru tine ca iesi cu o "tipa buna". Parerea mea este ca o astfel de relatie este destul de normala si ar trebui sa faci ceva pentru ea presupun ca nu vrei sa pierzi o astfel de tipa asa de usorlaughing. Daca o sa faci ceva pentru relatie ea o sa vada ca esti interesat de ea si ca vrei ceva mai serios cu ea nu doar "aventuri" si este posibil sa dureze relatia asta daca faci si tu ceva si face si ea. Eu zic sa incerci ca poate meritahappy

| cosmin21 a răspuns:

Ma nu cumva asta e visul tau erotic pe care l-ai avut cu ea?

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Daca nu era cu fratele tau ai dat lovitura

| PяInCєSs a răspuns:

Poate te-a placut. dau poate la inceput a vrut numai o aventura de o noapte ( sau poate vrea o aventura mai lunga ) apoi. poate a inceput sa simta ceva pentru tine, incearca sa faci ceva pentru realtia asta si daca nu merge. mergi pe drumul tau si gata happy bafta

| Optimus7 explică:

Fratele meu nu e cu ea.

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Pai...nu prea am inteles...fratele tau e cu ea?
daca da e grav!