| Eva_5612 a întrebat:

Acum cateva zile am facut sex cu iubitu meu. Dar na bagat-o toata (doar 6-7 cm) ca m-a durut foarte tare. Si acum eu nu stiu daca s-a rup himenul...sange n-a curs deloc. Credeti ca mai virgina (fizic vorbind)?

4 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Nu mai esti, nici fizic din psihic.

1) Ai facut sex.
2) Himenul se afla la intrare, ca si cum ai sparge usa cu capul, intelegi? = ))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. cred ca emotional...nu mai esti virgina laughing)
2. te poti dezvirgina si fara sa iti curga sange
3. cauta pe internet sa vezi la cati centimetri fata de orificiul vaginal se gaseste himenul. Noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa dracului sexul si invata mai bine sa scrii romaneste. Toti copiii din ziua de azi stiu sa faca sex, dar sa puna mana pe o carte de gramatica nu vor.

| Eva_5612 explică:

Sunt*... scuze am mancat un cuvant big grin