| wikisor a întrebat:

Acum ceva timp, am cazut.Stiu ca eram pe stop, si in momentul cand am cazut m.am lovit foarte tare incat m. a durut si a inceput sa curga mai mult sange, ma. m speriat cand am vazut, desii nu am spus la nimeni ma intreb acum oare prin aceasta intamplare ar fi fost posibil sa mi se rupa himenul?straight face

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ti s-a rupt himenul, dar te-ai lovit si e normal ca din cauza traumatismului, hemoragia sa se agraveze.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

În principiu, da.

| viatadecacatt a răspuns:

Ok, dar cum ai cazut?

| madalina2727 a răspuns:

Depinde cum ai cazut, dar nu cred.era normal ca dupa o cazatura sa fie un flux putin mai mare, dar gandeste-te de cate ori ai mai cazut. iar himenul e o membrana, nu se poate rupe cu atata usurinta dintr-o cazatura.eu zic ca nu ai de ce sa-ti faci probleme.

| Medis a răspuns:

Depinde cum ai cazut si in ce ai cazut, e ceva normal sa-ti curga sange, dar depinde si cum ai cazut. Treaba e ca poate erai pe o zi a menstruatiei cand ti-a curs mai mult. Daca spui ca ti-a curs mai mult sange inseamna ca sangele ala nu era de la himen tongue, pentru ca trebuie sa-ti curga foarte putin sange cand ti se rupe himenul, nu o tona tongue.Ai grija ce mai facitongue, Bafta.

| bibishor a răspuns:

Ruperea himenului nu inseamna ca trebuie sa-ti curga sange obligatoriu, acum depinde de elasticitatea himenului tau, dar nu cred ca ti s-a rupt...toate bunehappy

| v1ntyla a răspuns:

Dahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai sa nu fi cazut in puta vreunul baietel... sau un gard dintr`ala ascutit big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ti s-a rupt.si eu am patit asa.am sarit cand eram pe stop si pana am intrat in casa toata eram sange. e un fel de hemoragie :p stai linistita