| anonim_4396 a întrebat:

Acum o saptamana, eu si iubitul meu ne sarutam. La un moment dat, a inceput sa tremure. Era drept ca era cam frig afara, insa eu eram imbracata mai subtire decat el si nu mi-era frig. Dupa doua zile de la intamplare, am vorbit cu el la telefon si l-am intrebat daca ii era chiar atat de frig, iar el mi-a zis: "Nu...Nu stiu." Era posibil ca el sa se fii excitat? Pentru ca fostul meu la fel a facut. A inceput sa tremure "de frig", iar apoi mi-a zis ca i s-a sculat. laughing Iubitul meu actual nu mi-a zis asta si nici nu prea cred ca va avea curajul sa o zica, atata timp cat e foarte cuminte, nu injura, nu bea, nu fumeaza, nu-l intereseaza acest subiect. Insa... daca ne sarutam cu limba era posibil sa se fii excitat, nu? Ca dupa aceea, vroia sa ma tina in brate.

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I s-a sculat, exact cum zici tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se mai intampla cand un baiat saruta cu limba sa se scoale gogu, presimte si ceva pe langa, dar saracu nu stie ca nu e nimic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se mai intampla cand un baiat saruta cu limba sa se scoale gogu, presimte si ceva pe langa, dar saracu nu stie ca nu e nimic laughing. E si o faza buna aici, sti ca e si sexual atras de tine, deci ce mai vrei? laughing bye

| CRISS69TM a răspuns:

La el era sculata de mult. faza cand a tremurat a fost ca a ejaculat, si a incercat sa evite iesirea spermei.cum sa tremuri cand ti se scoala.la mine era invers, aveam prietene si tot asa de la sarutari intense cu limba se udau si mergeau sa se schimba de 2-3 ori pe zi.si la femei iti dai seama, de momentul in care isi da drumul.eu doar le intrebam cand simteam gesturile specifice, iar!? da.trebuie sa merg sa ma schimb.acesta era raspunsul lor.nu e de ras.printre altele este lipsa experientei sexuale.sa va iubiti mult.

| MauiStatue a răspuns:

Da, s-a excitat. Cand tremura iar, ia-l in brate happy

| naitreaba a răspuns:

Nu tremura daca e excitat, lol... tremura ori de emotii ori de frig.

| RedDany a răspuns:

Lol... cum sa ti se scoale de la un sarut?

| Ronnie35 a răspuns (pentru RedDany):

Ce? Nu se poate intampla? raised eyebrows

| RedDany a răspuns (pentru Ronnie35):

Ba da... Dar eu gu ubyta mea ne sarutam mereu si nu ma excit(nu mi se scoalatongue)

| MauiStatue a răspuns (pentru RedDany):

Si nu ai intrat la banuieli? rolling on the floor

| xcore a răspuns:

Daca tu faci un baiat sa tremure cu un simplu sarut... Te vreau. Ia zi cum facem :d

| Ronnie35 a răspuns (pentru xcore):

Sorry dar am prieten. big grin

| roxanagabriela a răspuns:

Cu siguranta i s-a intamplat ce crezi tu big grin... Probabil pasiunea si-a spus cuvantul... Sa fi iubita.

| bibz17 a răspuns:

Mmda. Cel mai probabilhee hee. Nu esti singura care a patit asa ceva. big grin

| bibz17 a răspuns:

Cel mai probabil. big grin Nu esti singura care a patit asa ceva. whistling