| Andrada0025 a întrebat:

Acum o saptamana mi-a introdus doua degete, m-a durut ingrozitor, nu mi-a curs sange, doar ca m-a durut vaginul si a doua zi. Acum cateva zile din nou, insa nu ma mai durut si a reusit sa le introduca foarte adanc, simteam placere, dar si o usoara durere pe "peretii" vaginului, iar acum s-a umflat putin. Peste cateva ore am observat pe lenjeria intima pete (portocalii, maronii) si nu sunt de la menstruatie pentru ca imi vine la sfarsitul lunii. Ce sa fie? Daca este vorba despre ruperea himenului, atunci la primul contact sexual imi va mai curge sage?

7 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Cu siguranta ti-a rupt himenul, nu mai are ce sange sa curga la contactul sexual normal, probabil ca asta a si urmarit, sa te dezvirgineze ca sa ii cedezi

| Mussette a răspuns:

Posibil, te-a zgariat, s-a inflamat si acurs putin sange.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doi prosti care, nu stiu nimic despre sex, dar mai bou e el ca, nu stie cel mai elementar lucru; cand faci dragoste nu bagi destiul in p...a ci penisul.si copii tot cu penisul se fac, in vagin, nu in alta gaura.

| sweetangels a răspuns:

De ce ii permiti chestii de genul? Le-a bagat ca disperatul?
Ai grija sa n-aplaude azi maine la tine in vagin...

| Hαppiηеss a răspuns:

Este posibil sa se fi rupt himenul, ceea ce inseamna ca la primul contact sexual nu vei mai sangera.
Dar na, depinde de situatie.
Totusi nu inteleg de ce ii permiti sa iti bage degetele in vagin, pe langa faptul ca este un gest urat poti face infectii, mainile sunt pline de microbi le pui peste tot.
Daca tu nu ai grija de tine si nu te respecti nimeni altcineva nu o va face.

Răspuns utilizator avertizat