| S1LV1U a întrebat:

Acuma la ora 15:15 ma voi duce la Discoteca.Este o fata de care imi place mult si mie jena sa o invit la dans. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| annyyy a răspuns:

Fa-ti curaj si invit-o maaa! sigur o sa fie bine happy

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa stai sa te uiti cum o invita altii!
Degeaba te infurii pe mine, dar daca tu nu iti iei inima in dinti, vei fi mereu cel ce sta deoparte si se gandeste "cum ar fi fost daca"!
Invit-o la dans, nu fii mormoloc!
Hai, curaj!

| Hombre a răspuns:

Daca na-i tupeu sa o abordezi o iei in mâna.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

Ce sa abordeze mai da discoteca la ora 15:15?! cred si eu ca n-are tupeu la ora aia. abia li se face digestia la fete si au chef de cafele nu de petitori rolling on the floor

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, si dupa cafea le apuca căcarea rolling on the floor

| papusica987 a răspuns:

Ciudata discoteca...la 15:15 te ducilaughing

| BEmanuel87 a răspuns:

Sa pui mana pe gramatica. E "mi-e jena", nu "mie jena".

Vorbeste cu ea, evident. Ce altceva sa faci? Vrei sa o inviti telepatic?

| felyfifi13 a răspuns:

Pai vb cu ea si o inviti la dans apoi la un suc sau cv de genu...cum altfel ai vrea?

| S1LV1U explică:

Bine daca am invitato si o fost bine

| S1LV1U explică:

Poi... 15:15 incepe dar la 21:00 i gata laughing

| S1LV1U explică:

Apropo BEmanuel87 Eo am 10-9 la romana si nu cred ca vrei sa imi cunosti profa de romana