| Ririnoname a întrebat:

Adevarat ca prima iubire nu se uita niciodata...nu mai suntem impreuna de 3 ani si tot simt "fluturasi"cand ma gandesc la el.

Răspuns Câştigător
| adrianamara a răspuns:

Da este adevarat! De fiecare data cand i se rosteste numele simt ceva, un sentiment placut dar parca si un mare regret de tot ce am fi putut realiza impreuna si cat de bine ne-ar fi fost dar nu a fost sa fie!

4 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Foarte frumos. sau nu. Depinde cat de intensa a fost prima iubire. Eu nu am uitat-o pe a 2-a, deci nu e general valabil

| adinaciosescu a răspuns:

De regula da, nu se uita, doar sentimentele se estompeaza in timp, pana incepe sa nu mai simti nimic pentru acel care era totul odata.Dar pana la urma asta e viata...

| Nelamuritul a răspuns:

Nu-i neaparat ca nu se uita niciodata eu regret prima iubire depinde cat de intensa o fost intre voi.

| CrinaCorban a răspuns:

Asa este... Nici eu nu am putut uita prima iubire... De fiecare data cand il vad ma emotionez si nici nu il bag in seama cand ma saluta petru a nu zice ceva ptostesc si sa rada de mine. Si cand ma gandesc ca ne sarutam in vestiarul de la scoalakiss! te sustin draga mea pentru ca in multe cazuri asa de intampla!