| RAY a întrebat:

Ai avut vreodata o iubita/iubit care nu era Roman? Ai vrea sa ai?

17 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu, de ce nu? sunt deschis si la o straina!

| Hammurabi a răspuns:

Da. Am. E grecoaică.

| Emma30555 a răspuns:

Nu am avut. Am avut un pretendent turc dar nu era pentru mine, ei sunt mai posesivi, si cred ca musulmanii iubesc femeia doar prin vorbe nu cu adevarat profund asta pentru ca au alta educatie. Am mai avut admirator italian aveam o prietena casatorita cu italian, dar nu ma atragea si nici nu as fi plecat din tara. Mie strainii nu imi plac, sau pana in prezent nu mi s-a intamplat

| Eireann a răspuns:

Actualul meu prieten e irlandez. Suntem impreuna de aproape 3 ani, ne intelegem foarte bine.

| VictorJulien a răspuns:

Nu,dar mi-ar place sa am o iubita japoneza
Ar fi interesant

| Magda20 a răspuns:

Am avut un iubit polon.

| RAY explică (pentru Magda20):

Cu el pana unde ai ajuns?

| Magda20 a răspuns (pentru RAY):

Nu am ajuns să avem relații intime, dar am fost destul de apropiați și ne-am înțeles perfect.

| RAY explică (pentru Magda20):

Ce ai mai facut azi?

| Magda20 a răspuns (pentru RAY):

Dacă vrei să vorbim, poți oricând să îmi dai mesaj privat.

| Magda20 a răspuns (pentru RAY):

Din păcate nu îți pot răspunde la mesaje.

| RAY explică (pentru Magda20):

Https://www.facebook.com/......226578413/

sunt aici prezent

| RAY explică (pentru Magda20):

Acum poti

| Magda20 a răspuns (pentru RAY):

E contul tău personal?

| RAY explică (pentru Magda20):

Da