| AnonimA a întrebat:

Ce ati vrea sa primti de la iubit /iubita de Craciun?

Răspuns Câştigător
| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Nu e ironic? straight face
Mereu ne dorim imposibilul...sigh
Eu vreau sa imi vad prietenul. Cea ce e mai mult decat imposibil deoarece e plecat departe.

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Chilotei roz cu dantela love struck

| AnonimA explică:

Ti-am dat fundita pentru ca si pr meu e plecat departe :-

| evelynne a răspuns:

Pe el... ca l'am pierdut din vina meahappy. Asta ar fi cel mai frum cadou

| anDa a răspuns:

As prefera sa petrec ziua cu el. E cel mai frumos cadou posibil... si daca vorbim de ceva material, o crenguta de vasc; D

| lavyBandB a răspuns:

Sincer... absolut nimichappyCeea ce deja imi ofera deja imi e de ajunslove struck

| berelahalba a răspuns:

Parfumbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vila pe malul marii, un iaht, un elicopter, si un sincer TE IUBESC!