| SparklingAngel a întrebat:

Aici media de varsta e de 12-15 ani?laughing Persoane peste 25 ani frecventeaza? Am citit intrebarile si observ ca-s numai "adolescenti"

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Mai frecvenează, dar la alte categorii. De exemplu "Ştiinţă şi Filozofie".

| Barbiiie95 a răspuns:

12-15? Nu ma incadrez in media asta de varsta, dar adolescenta sunt si apropo tu tare mare esti, daca tu ai peste 25 de ani eu sunt Superman sau Spiderman love struck

| irina20 a răspuns:

Eu cred ca da, eu am 21.

| DeeaBlondiii a răspuns:

Pai este si normal ca "adolescentii" sa puna intrebari ca sa se informeze.Cei cu varste de peste 25 de ani deja sunt trecuti prin viata si isi stiu raspunsurile la intrebarile lor, dar ar putea sa raspunda si sa ajute un adolescent care debea acum descopera "viata"batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cam asa e.Cei de la 25 in sus stau mai rar pe aici.Au alte lucruri mai bune de facut si oricum majoritatea intrebarilor sunt absurde asa ca...