| Andreiu68 a întrebat:

Ajutati-ma repede! Ieri eram eu si inca 2baieti si 2fete din cartierul vecin si fata X ma place si ea mai era cu o prietena de-a ei.Un prieten de-a meu i-a furat telefonul prietenei ei si a aflat.In final a aflat in 2ore si ne-a perchezitionat si ne interogau ca de ce am plecat si dupa am venit iar la ele si unde e telefonul? in fine eu nu is acuzat/vinovat. Acum intrebarea:Oare fata X ma mai place? a aflat cu cine stau si umblu si ce parere si-a facut despre mine? Si cum pot sa dau de ea ca banuiesc ca nu vrea sa mai stee cu cei doi baieti si poate nici cu mine? Ca eu vr sa ii spun ca o plac! Oare ce o sa zica?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A pierdut increderea in tine, e invatare de minte pentru situatii care ti se ivesc in viitor.

| SkyPilot a răspuns:

Absolut de acord cu BellaComy! In plus ai grija sa iti ceri scuze pentru incidentul neplacut, chiar daca nu a fost vina ta si o lasi mai usor cu prietenii astia! Nu ti-ar strica sa si inveti Romaneste, da bine si la fete!

| rapp2020 a răspuns:

Ar trebui sa nu mai iesit si cu prieteni taii.Si daca chiar te place, o sa te accepte cu tot cu prieteni sau o sa-ti spuna sa renunti la ei:'9

| BellaComy a răspuns:

Mai bine te duci si ii spui direct si raspicat in fata fetei X ca o placi si gata, lasa-i pe ceilalti.Stai linistit, ca sigur ea inca te place, doar nu i-a trecut asa de o data.happy...Si ce poate sa-ti spuna? O sa se rusineze putin dar apoi o sa confirme ca te place.Si cu asta basta...Va pupati si traiti fericiti pana la adanci batraneti.tongue

| rob1234 a răspuns:

In primul rand te rog sa scrii in romana