| anonim_4396 a întrebat:

Heyy salut Tpu.Ma numesc Gaby si am 15 ani, sunt intr-o relatie de aproape 8luni, ea are 14 ani.

De o luna se comporta cam ciudat, nu prea mai arata afectiune mereu, dar nu asta este problema.Acum 3saptamani ea mi-a spus ca nu vrea sa ne vedem in ziua aia si ca sta acasa si nu sta nici pe mess.Dar tot in ziua aia dupa vreo 2ore dupa ce mi-a spus ca nu vrea sa ne vedem am vazut-o in oras cu 2fete si cu 4baieti, am iertat-o ca m-a mintit si nu am spus nimic.

Acum 2saptamani mi-a spus ca e ziua unei prietene si trebuie sa se duca si nu ne putem vedea, dupa ce a iesit de pe mess am iesit si eu afara, si am vazut-o afara cu o prietena de-a ei si cu 2baieti, cand m-au vazut baietii au fugit intr-o scara, iar ele in casa la prietena iubitei mele, cand au iesit mi-au spus ca au luat bani si ca se duc sa cumpere cadou, si au plecat fara sa mai zica nimic.

Acum 2zile la fel. imi spusese ca vine verisoara ei si ca nu ne vedem.ea nu stia unde stau, si peste 1, 2 ore dupa ce a iesit de pe mess o vad la mine in fata blocului cu 4baieti si cu 2fete, si am intrebat-o
Eu:aici este verisoara ta?
Eabig grina, probleme?
Si am plecat si nu i-am mai zis nimic, pentru ca nu aveam deloc chef de cearta.

Ceva sfaturi? de ce ma minte? e a 3-a oara in 1luna cand ma minte

Răspuns Câştigător
| AleeYourLove a răspuns:

Probabil vrea doar putina libertate. Sa stea si ea mai mult cu prietenii. Las-o si tu cateva zile fara sa o mai suni sau sa o zapacesti cu intrebari in gen" ne vedem?" sau ceva de genu si vezi cum se comporta in aceste zile. Daca nici ea nu mai aduce vorba de intalniri si alte lucruri, inseamna ca s-a cam plictisit de tine.

6 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Te minte pentru ca s-a cam plictisit.
Laso mai libera ca o sa-si revina.
Orice fata trece prin asemenea perioada!

| Ycu a răspuns:

Wow frate, dar ai urmaritor pentru ea? big grin

| xCrazyGirl a răspuns:

Ii trebuie timp. sau pur si simplu nu te mai place

| Etiene a răspuns:

Crezi ca s-au terminat fetele? Da-i pasi.

| reyboy707889 a răspuns:

Te lasa fraiere