| anonim_4396 a întrebat:

M-am lasat purtata de vraja dragostei si am sfarsit ranita.De ceva vreme am inceput sa tot vorbesc cu un vecin ( noi nu vorbeam niciodata inainte ) ba chiar m-a si dus cu masina lui de cateva ori si a dat semne ca ii cam place de mine si mie de el, insa ieri l-am vazut cu alta, banuiesc ca era prietena lui. Si acum nu-s ok. Ce ar trebui sa cred despre toate semnalele care le-a dat el? Sau ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Scuza ma ca te voi jigni ori esti extrem de naiva si usuratica ori esti Blonda?""Adica daca toti baietii care au masina si se comporta frumos cu tine Crezi ca toti ar dorii ceva de la tine? sau de ce ai crede asta?laughing)))Doar ca ai crezut tu si ti a dat acele semne? si care semne?laughing))Cred ca mai degraba esti mica,... la minte!laughing)

Ps:Imi cer mii de scuze ca te am jignit dar data viitoare cand un baiat te mai duce cu masina eu stiu pe unde sa numai crezi cine stie ce!laughing

| miha345 a răspuns:

PEDO BEAR (esti o proasta)

| AriannaAri a răspuns:

Uita-l.
Si-a batut doar joc de tine.winking

| marcelbud a răspuns:

Nextlaughing)))

| sixteen16 a răspuns:

Parerea mea: ar trebui sa-l uiti. Vecini de astia draguti care o fac pe amabilii am si eu. Vorba aia: fetele se indragostesc de ceea ce aud si baietii de ceea ce vad, de aceea baietii mint si fetele se machiaza. Gandeste-te si ai grija sa nu suferi.winking