| Andreiu68 a întrebat:

Ajutati-ma sa trec si eu peste un sentiment.Mai exact am senzatia ca am sa mor singur-adica nu am sa am o iubita,familie, copii! Am 17ani jumate si nu am avut o prietena niciodata,nu am avut o imbratisare de la o fata,nu am tinut o fata de mana si sa ma plimb cu ea, nu am sarutat niciodata o fata.Tot prietenii mei au sau au avut macar o iubita in viata lor si eu ma sint mai asa prejos fata de ei si de mine si descurajat.Mai ales ca am fost acum 2 zile la mall si am vazut baieti cu fete de mana, iar eu singur.Am prieteni care la 15ani au iubite si se duce acasa la ea si ea la el,familiile stiu de relatia lor,iar eu pustnic.Mi-a placut si mie de diverse fete,iar cand incercam sa le invit la un suc sa ne cunoastem mai bine,fetele o dadeau pe de-an toarselea,spuneau ca au treaba maine si nu ies afara etc, iar eu le vedeam pr afara.Ma simt asa al nimanui

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Halele maica sfanta copile, tu esti la varsta la care trebuie sa zbori din floare-n floare, in curand trebuie sa te apuci de invatat temeinic pentru bac si admiterea la o universitate de prestigiu aici sau in strainatate, relatiile serioase NU isi au locul in tinerete, te asteapta facultate unde vei strabate cat mai multe cearsafuri, vei iesi cu colegii la baut, in club, betii in camin, sex in camin, sesiune. revinoti esti prea tanar pentru ati pune streangul la gat, relatii sunt pe toate gardurile, liceul si facultatea o data le traiesti

| RAY a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Man fi serios daca nu esti inalt, frumos nu zbori nici unde, hai 10% din baieti da zboara din floare in floare restul stim prea bine unde sunt

| RAY a răspuns:

1 gandestie prea negativ, ai doar 17 ani la varsta asta a forma o familie este greu,a forma familie in decursul vieti tale este o posibilitate foarte mare, nu cred ca vei fi singur, la varsta ta trebuie isi faci o carierea, sa inveti, sa isi traiesti viata nu sa te plangi non stop, ma intelegi?

2 aspctul fizic conteaza foarte mult, tu poate ai invitat fete frumoase in oras cum tu nu leai atras fizic teau refuzat, alege fete pe maura ta, nimeni nu isi va vedea sufletul de ingeras si fizicul
3 schimbati gandirea asta negativa, imbracate mai elegant, vezi de o cariera de banii, ca femeile cauta resurce iar barbati sex asta e adevarul, nu trebuie sa fi frustrat pe copii aia de 15 ani, trebuie sa fi matur in gandire

| Emilian65 a răspuns:

Nu fi speriat ca nu ai iubita. Ai destul timp si de iubite.

| LoveSleep a răspuns:

Mă așa și eu. N-am tinut niciodata o fata de mana, sa nu mai vorbim de sarutat si sex. Bă, parca și propria-mi palmă mă refuză.
Naiba știe, lumea asta e întoarsă pe dos. Femeile vor doar bani și bărbați alfa. Și doar Ray e alfa, restul, e vai de noi.
Am zis că o am mică?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Stai linisitit ca nu mori singur. Apuca-te sa citesti seductie si o sa te saturi de pasarici!

| keepcalm99 a răspuns:

Capul sus amice! Nu-ti pierde speranta! Este timp, dar incearca sa fii si tu mai smecheras. poarta-te imbracat mai bine (creeaza-ti un stil) da-te pe combinatii cu fete cat mai multe, iesi si tu cu cercul de prieteni, ( pe barosaneala my friend!) socializeaza mai mult! mai cu tupeu oleaca! Multa bafta!

| Ecbert a răspuns:

Nu-ti mai fa griji. O sa vina si timpul tau. Iubirea nu vine daca e cautata, vine cand te astepti mai putin. Daca crezi ca esti urat si de aia nu ai prietena, prietenii te plac pentru personalitatea pe care o ai. Nu mai fi pesimist si lasa timpul sa treaca. Ocupa-ti timpul cu ceva ce-ti place. Uita-te la filme, iesi afara cu prietenii, joaca-te, uita-te la vloguri, orice iti place tie. Sau roaga-ti prietenele prietenilor tai sa iti faca cunostiinta cu o fata... poate iese ceva big grin

| anubis999 a răspuns:

Incearca sa iti schimbi putin comportamentul,imbracamintea,sa fii mai fitos,atunci cand cauti nu gasesti,lasa sa vina de la sine,de abia acum incepi viata, si ai sa ai o multe de fete care vor plange dupa tine, si ca un sfat, nu le baga in seama ca atunci nu faci nimic, fii indiferent si ai sa vezi schimbari