| Iancugeorgiana a întrebat:

Azi fostul meu prieten se tot dadea pe langa mine,ma tinea in brate,ma lua de mana,ma pupa pe gat, imi zambea.Se comporta exact ca si cum am mai fi fost impreunasad.
Oare de ce facea aceste gesturi?
Voi ce parere aveti?
Eu as fi vrut sa vorbesc cu el sa ne impacam dar nu am avut curaj sa ii spunsad

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Era in pana de femeie. Ai putina demnitate si mergi mai departe fara el.

| Oana92 a răspuns:

Asta vrea si el, depinde de voi ce urmeaza. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A ramas singur, fara iubita si crede ca tu il vei accepta. Te cunoaste el bine daca incearca, singura spui ca ai fi vrut sa va impacati. Vezi ca te va folosi pina gaseste pe alta.

| ДdД a răspuns:

Cred ca se gandeste la o viitoare impacare. Cat despre tine, daca consideri ca te merita cred ca ar trubui sa vorbesti cu el despre impacare, daca nu gandeste-te daca ti.a gresit sau te-a ranit vreoata si vei avea raspunsul daca merita sa va impacati sau nu.

pa-pa

| Adriana007 a răspuns:

Oare de ce facea aceste gesturi? Probabil vrea si el sa puna mana pe o fata si alta nu il lasa, si stie ca tu o sa il accepti mereu.