| Alexxxx44 a întrebat:

Ajutor! Am avut o iubita si mi-a luat-o un prieten...cand vreau sa ii zic ceva (fostei mele iubite) el vin si ma impinge... Ajutor!

Răspuns Câştigător
| BroSafarii a răspuns:

Hey, nu fi trist, sfatul meu se indreapta in 2 parti. 1: Sa ii convingi sa va intalniti la o cafea... sau ce stiu eu, si sa stati de vorba. Daca nu, sigur vine si te impinge, asa ca, impinge-l si tu, dai 2 pumni, si ii spui ca ai venit cu vorbe pasnice, nu cu bataie. 2: Sa ridici capul sus, sa mergi mai departe, iti cauti alta iubita, mult mai pe placul tau. Fao geloasa laughing, "Poate" va intalniti pe strada amandoua perechiile, sau... poate o vezi pe ea, si tu esti cu prietena ta. Iti dau o provocare in acest caz, sarutativa, faceti voi ceva. Macar sa sufere nu? Bafta! Mult noroc si ridica capul sus! Funda?

19 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu as putea accepta sa imi fure cineva prietena, nu stiu cum arati sau ce forta ai, dar cred ca il impuscam in cap ne nervi.

| RAY a răspuns:

Si iubita ce facea? ce varsta ai?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ia-ti alta... Si alt prieten.

| Doub a răspuns:

Cum ţi-a luat-o un prieten? Ea ce e, un obiect?thinking

Răspuns utilizator avertizat
| Doub a răspuns (pentru remus1007):

Sunt curioasă câţi ani au.thinking

Răspuns utilizator avertizat
| Doub a răspuns (pentru remus1007):

laughing).

Răspuns utilizator avertizat
| Doub a răspuns (pentru remus1007):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))).
Ar trebui să se descurce singur.laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu-i mai spune nimic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata i un deget. E mult mai putin efirt depus ce i asta sa impingi pai nu e el putin cam fraierlaughing)

| NameHarris a răspuns:

Fetelor nu le plac blegi ca tinehappy

| WeAreSmart a răspuns:

Impinge-l si tu

| Kettolix a răspuns:

Bai, parerea mea e ca eati mega papa-lapte. Gandeste-te ca tipa poate nu te place, sau nu stiu compara-te cu celalalt tip. Esti pampalau. Daca erai sigur ca ea pe tine te place il luai la bataie. Daca vreo curva s-ar atinge de prietenul meu cel mai bun (care are prietena) as bate-o mar. Tipule, cred ca fata nu te place si prietenul tau e mai bun, pentru ca tu practic ai zis ceva de genu: "no l-as ca-l chem pe tati sa te certe" adica ai venit pe TPU sa iti plangi de mila.

| veryhonest a răspuns:

Decat sa recurgi la acte de violenta, mai bine ii dai una peste buci. Asa poate se sperie mai tare.

| badearazvan a răspuns:

Mi s-a intamplat la fel, dupa ce nu am mai vorbit cu ea 1 luna bine ei se ceratu apoi a venit la mine si mi-a spus ca ii pare rau ca nu am mai vorbit

| TCAngel a răspuns:

Aici nu ai ce face. Daca ea te iubeste sau te iubea cu adevarat, venea ea la tine si il evita pe ala. Sfatul meu e sa renunti la ea daca nu se intoarce la tine. Nu ai ce sa-i faci, arata-i ca nu te-a meritat, abordeaza o decizie inteleapta. Violenta nu este si nu va fi o solutie. Sper ca am fost de ajutor. Funda? big grin