| anonim_4396 a întrebat:

Aseară am fost cu o prietenă la film și în cinema trebuia sa ne mai întâlnim cu un prieten. Și pe drum către cinematograf m-am întâlnit cu prietena fostei mele iubite și s-a uitat ciudat la noi crezând că e iubita mea. Și mi-a trimis mesaj că este șocată de prezența mea, la ce s-a referit?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si noi cum am putea ghicii la ce s-a referit ea?
De ce nu o intrebi pe ea?

| mihai69 a răspuns:

Who cares?!? ce importanță are pentru tine faptul că aia e șocată? Poate așa e ea...

| sofisis a răspuns:

Nu pricep, cine ti-a dat mesaj? Prietena fostei?

| Hamed134 a răspuns (pentru sofisis):

Da

| sofisis a răspuns (pentru Hamed134):

Si de ce te intereseaza ce zice/crede/vede prietena fostei?

| MihaiNicu23 a răspuns:

Cel mai probabil nu se astepta ca sa iesi la cinema cu acea prietena pe care ea a crezut ca o ai ca iubita, probabil acea prietena cu care ai fost la cinema arata mult mai bine decat fosta ta si prietena fostei.

Răspuns utilizator avertizat